تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸
جالب است ۰
کمرئی گفت: حضور دانش آموزان در مدارس در روزهایی که برای آنها مکلف شده است، اجباری است.
فعالیت حضوری مدارس تمام وقت نیست/ حضور نیافتن غیبت محسوب می‌شود
به گزارش بیان ما ؛ کمرئی معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش درباره بازگشایی مدارس گفت: فردا سومین مرحله از بازگشایی مدارس جهت فعالیت های حضوری است و تمام دانش آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه دوره اول با رعایت شدید شیوه نامه‌های بهداشتی راهی مدارس خواهند شد.
معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش بیان کرد: دانش آموزان برای حضور در کلاس های درسی گروه بندی می شوند تا فاصله گذاری اجتماعی به بهترین شکل ممکن رعایت شود، البته تمام مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه از فردا فعالیت حضوری خود را آغاز نمی‌کنند اما بازگشایی این مدارس از فردا آغاز خواهد شد و رفته رفته شاهد بازگشایی تمام مدارس طی روز های آینده خواهیم بود.
او ادامه داد: تمام مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه را مکلف کرده ایم که چند روز پیش از بازگشایی حتما به خانواده ها زمان دقیق بازگشایی را اطلاع رسانی کنند.
کمرئی افزود: فعالیت های حضوری مدارس تمام وقت نیست و دانش آموزان طبق برنامه ریزی مدرسه مربوطه به صورت محدود در کلاس درس حضور پیدا می‌کنند، این روند احتمالا به صورت یک روز در میان خواهد بود.
او گفت: حضور دانش آموزان در مدارس در روزهایی که برای آنها مکلف شده است، اجباری است و عدم حضور در این روزها به منزله غیبت آنها محسوب می شود.
معاون متوسطه وزارت آموزش و پرورش  با اشاره به فعالیت بوفه ها بیان کرد: تمام بوفه ها و آبخوری مدارس تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود و دانش آموزان از منزل برای خود تغذیه تهیه کنند. short_url/vdcbwzbw.rhb9gpiuur.html
bayanema.ir/vdcbwzbw.rhb9gpiuur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین