تاریخ انتشار : ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۸
جالب است ۰
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد ساعات ورود به محدوده طرح ترافیک تغییر نمی‌کند.
ساعات ورود به محدوده طرح ترافیک تغییر نمی‌کند/ اجرای محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۷:۳۰ الی ۱۷
به گزارش بیان ما؛ معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: پیش از شیوع کرونا «طرح ترافیک» که محدودیت‌هایی برای ورود به نقاط مرکزی شهر دارد، از ساعت 6:30 صبح تا 19 اجرا می‌شد اما با شیوع کرونا و در راستای کمک به حفظ سلامتی شهروندان، ساعت اجرای طرح به 8:30 تا 16 با مجوز یک بار خروج رایگان از ساعت 14:30 تغییر یافت.
 
اما طبق مصوبه اخیر شورای ترافیک شهر تهران، از دهم آبان ساعت اجرای ورود به محدوده طرح ترافیک تغییر یافت و بر این اساس مقرر شد در گام نخست، ساعات صبحگاهی طرح ترافیک از ساعت 8:30 به 7:30 صبح و ساعت عصرگاهی از 16 به 17 تغییر کند.
 
در گام بعدی قرار بود از اول آذرماه محدودیت‌ها از 7:30 به ساعت 6:30 صبح و از 17 به 18 تغییر کند اما معاونت حمل و نقل و ترافیک اعلام کرد: با توجه به عدم بازگشایی کامل مراکز آموزشی شهر تهران ساعات محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا تغییر نمی‌یابد.
 
در این اطلاعیه آمده است: با توجه به عدم بازگشایی کامل مدارس و دانشگاه‌ها تغییر ساعت اجرای محدودیت‌های ترافیکی (طرح ترافیک و طرح کنترل آلودگی هوا)  کماکان از ساعت 7:30 الی 17 پا برجا خواهد بود.
 
پیش از این بر اساس مصوبه شورای ترافیک شهر تهران قرار بود، همزمان با بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها  ساعت اجرای محدوده طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا از ساعت 06:30 لغایت 18:00(در نیمه دوم سال) تغییر یابد، که با توجه به عدم بازگشایی کامل مدارس و دانشگاه‌ها در تهران به صورت کامل، کما فی السابق از اول آذر 1400 ساعت اجرای طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا از ساعت 7:30 لغایت 17 است.
short_url/vdcf1edc.w6d1magiiw.html
bayanema.ir/vdcf1edc.w6d1magiiw.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما