تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳
جالب است ۰
رئیس پلیس راهور تهران گفت:یکی از ضعف‌های بزرگ در تهران احداث مجتمع‌های مسکونی اداری و تجاری در بافت کم ظرفیت ترافیکی است که منجر به افزایش بار ترافیکی شده است.
تذکر پلیس درباره ساخت مجتمع های تجاری بدون پیش بینی جای پارک و ایجاد ترافیک
به گزارش بیان ما ؛ سردار حمیدی، رییس پلیس راهور تهران اظهار کرد: ما در ۱۰ سال اخیر افزایش جمعیت داشتیم اما تعداد تصادفات ما که ۱۰۵۰ نفر در سال ۸۹ بود تا سال گذشته به ۵۸۴ نفر رسیده یعنی ایمنی ما ارتقا پیدا کرده و کار‌های فنی خوبی انجام شده، اما کافی نیست.
وی ادامه داد:۳۰ الی ۳۳ سازمان در حوزه ترافیک وظیفه دارند که باید آن را انجام دهند و ۶ سازمان از همه بیشتر موثر هستند که خروجی کار را باید دید، یکی از ضعف‌های بزرگ در تهران احداث مجتمع‌های مسکونی اداری، تجاری و مال ها در بافت کم ظرفیت ترافیکی است که منجر به افزایش بار ترافیکی شده است.
رئیس پلیس راهور تهران بیان کرد: در مناطق شمال تهران برج‌های زیادی ساخته اند، اما با چه مطالعاتی انجام شده است؟ تمام پروژه‌های تجاری مانند مال‌ها بار ترافیکی منطقه را رعایت نمی کنند. پلیس بار‌ها این موضوع را اعلام کرده، اما چون به لحاظ قانونی این قضیه زیر نظر مسئولان حوزه شهری است اتفاقی رخ نداده است.
سردار حمیدی گفت: همچنین بیمارستان جدید شهدای تجریش با ۱۲۰۰ تخت بستری با پیش بینی روزانه ۷ هزار مراجعه کننده، بدون حتی یک پارکینگ ساخته شده است. short_url/vdcgtu97.ak9yy4prra.html
bayanema.ir/vdcgtu97.ak9yy4prra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین