کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

تسهیل در رفت و آمد و دسترسی زائران به حرم حضرت زینب

1 آذر 1400 ساعت 13:49

مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات گفت: صفر تا صد اقدامات حرم حضرت زینب مانند تامین مالی و نیرو‌های کار با ستاد بازسازی عتبات عالیات است.


به گزارش بیان ما ؛ علی اکبری مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات درباره آخرین اقدامات ستاد بازسازی عتبات برای حرم حضرت زینب گفت: ۴۰ درصد برنامه‌ها انجام شده و بخشی تا پایان سال ۱۴۰۰ و بقیه در صورت تامین به موقع منابع و مصالح، سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.
اکبری درمورد فعالیت‌های ستاد برای رفاه زائران بیان کرد: تسهیل در رفت و آمد و دسترسی زائران به حرم حضرت زینب، موضوعی بود که اهمیت داشت. به همین دلیل ستاد بازسازی در حال احداث پارکینگی در نزدیکی حرم است.
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات تصریح کرد: صفر تا صد اقدامات حرم حضرت زینب مانند تامین مالی و نیرو‌های کار با ستاد بازسازی است و کشور سوریه فعالیتی در این کار‌ها ندارد.
۱۹ آبان بود که رئیس سازمان حج و زیارت با نماینده ولی فقیه در سوریه و وزیر گردشگری سوریه دیدار و درباره اعزام زائران گفت‌‎و‌گو کرد. رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت در پایان مذاکرات، تفاهمنامه آغاز مجدد اعزام زائران را با وزیر سیاحه و گردشگری سوریه امضاء کرد و اعلام شد اعزام کاروان‌های زیارتی به سوریه طی چند هفته آینده آغاز می‌شود.


کد مطلب: 89795

آدرس مطلب :
https://www.bayanema.ir/news/89795/تسهیل-رفت-آمد-دسترسی-زائران-حرم-حضرت-زینب

بيان ما
  https://www.bayanema.ir