تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸
جالب است ۰
سرهنگ همه خانی گفت: بارش باران احتمال برخورد و تصادفات خودرو‌ها را به‌علت لغزنده بودن سطح آسفالت و معابر چندین برابر می‌کند.
توصیه پلیس راهور به رانندگان در روز‌های بارانی
به گزارش بیان ما ؛ سرهنگ علی همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به بارندگی باران در صبح امروز گفت: با توجه به آغازصبح امروز بارندگی‌های فصل پاییز در سطح معابر پایتخت و استفاده بیشتر شهروندان از خودرو‌های شخصی رعایت چند نکته اساسی به رانندگان وسایل نقلیه توصیه می‌شود که با بکارگیری آن‌ها از میزان بروز تصادفات میتوان تا حدود زیادی کاست.
گفت:نکته مهم رانندگی در آب و هوای بارانی این است که رانندگان با توجه کامل به مقابل و اطراف برانند، سرعت مجاز و مطمئنه را رعایت کنند و در نظر داشته باشند با توجه به کاهش میدان دید راننده، رانندگی در این آب و هوا نیازمند دقت بیشتری است.
وی افزود: بارش باران احتمال برخورد و تصادفات خودرو‌ها را به‌علت لغزنده بودن سطح آسفالت و معابر چندین برابر می‌کند. به همین دلیل است که رانندگی در این شرایط سعه صدر بیشتری از رانندگان را می‌طلبد و با توجه به لغزنده بودن معابر رانندگان می‌بایست فاصله طولی بیشتری را با خودروی مقابل رعایت کنند تا امکان تصادف را به حداقل ممکن برسانند تا اگر اتفاقی افتاد بتوانند خودروی خود را کنترل کرده و از تصادف با خودروی جلویی اجتناب ورزند. short_url/vdcaa0na.49noo15kk4.html
bayanema.ir/vdcaa0na.49noo15kk4.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین