تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۲
جالب است ۰
شیاطین سرخ پس از ناامید شدن از استخدام زین‌الدین زیدان به عنوان سرمربی جدیدشان، حالا گزینه‌ دیگری را مدنظر دارند.
گزینه دوم منچستریونایتد برای جانشینی سولسشایر پس از امتناع زیدان
به گزارش بیان ما؛  نشریه دیلی‌میل انگلیس مدعی شد که سران باشگاه منچستریونایتد پس از نه شنیدن از زین‌الدین زیدان برای قبول هدایت این تیم، حالا مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن را در صدر فهرست گزینه‌های مورد نظرش برای جانشینی اولگنار سولسشایر قرار داده است. این در حالیست که پوچتینو در حال حاضر هدایت پاری‌سن‌ژرمن را برعهده دارد و این مرد آرژانتینی هم تا سال 2023 با تیم فرانسوی قرارداد دارد.
طبق ادعای دیلی‌میل، پوچتینوی 49 ساله نسبت به ترک پارک دو پرنس بی‌میل نیست به خصوص که او در پاریس زندگی راحتی ندارد و از سپری کردن زندگی شخصی‌اش در یک هتل در پاریس در حالی که خانواده‌اش هنوز در انگلیس به سر می‌برند، خیلی راضی نیست. در واقع خانواده پوچتینو پس از اخراج او از تاتنهام حاضر نشدند همراه با او به پاریس بروند و تحمل این دوری برای مرد آرژانتینی چندان آسان نیست.
زین‌الدین زیدان , مائوریسیو پوچتینو , تیم فوتبال منچستریونایتد انگلیس ,
در همین حال باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نیز خیلی از عملکرد سرمربی سابق اسپانیول راضی به نظر نمی‌رسد که دلیل اصلی آن ناکامی او در فتح لوشامپیونه در فصل گذشته و نتایج نه چندان دلچسب تیمش در فصل گذشته و جاری رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بوده است.
به این ترتیب یک سناریوی احتمالی این است که پوچتینو قراردادش با پاری‌سن‌ژرمن را فسخ کند و به منچستریونایتد برود و زیدان هم جای او را روی نیمکت پاری‌سن‌ژرمن بگیرد.
  short_url/vdciuvav.t1a352bcct.html
bayanema.ir/vdciuvav.t1a352bcct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین