تاریخ انتشار : ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶
جالب است ۰
مردم صنعا و ریمه یمن در اعتراض به حمایت نظامی و اقتصادی آمریکا از ائتلاف عربی تظاهرات کردند.
تظاهرات ضد آمریکایی مردم صنعا و ریمه+ تصاویر
به گزارش بیان ما ؛ شبکه تلویزیونی المسیره لحظاتی پیش تصاویری از تظاهرات گسترده مردم صنعا پایتخت یمن پخش کرد. شرکت کنندگان در این تظاهرات، آمریکا را عامل تشدید اوضاع نظامی و اقتصادی و ادامه تجاوزات به یمن و محاصره این کشور دانستند.
شرکت کنندگان پلاکارد‌هایی حاوی شعار‌های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، الله اکبر با خود حمل می‌کردند. تظاهرکنندگان آمریکا را عامل کشتار مردم یمن دانستند و تاکید کردند آمریکا تجاوزات علیه ملت یمن را هدایت می‌کند.
تظاهرکنندگان آمریکا را دشمن صلح دانستند. در تصاویر هوایی پخش شده از این تظاهرات، گستردگی تظاهرات و تعداد زیاد شرکت کنندگان در آن دیده می‌شود.
تظاهرکنندگان آمریکا را عامل اصلی هرگونه جرم و جنایت دانستند.
محمد علی الحوثی عضو شورای عالی سیاسی یمن در سخنانی در جمع تظاهرکنندگان ضمن قدردانی از حضور ملت یمن در همه صحنه‌ها افزود: هر جا صحبت از عزت و کرامت باشد، ملت یمن حضور دارد.
وی به مزدورانی که از زخم‌های مردم یمن ارتزاق می‌کنند حمله کرد و آن‌ها را افرادی بیمار‌دل دانست و افزود مزدوران از کشور‌های متجاوز حمایت می‌کنند تا متجاوزان سوار بر آن‌ها شوند. مزدوران افرادی بی مقدار و بی ارزش هستند و باید به زباله دان تاریخ ریخته شوند.
همچنین مردم استان ریمه یمن نیز با تجمع در خیابان ها حمایت نظامی و اقتصادی آمریکا از ائتلاف عربی را محکوم کردند.

تظاهرات در صنعا
تظاهرات ضد آمریکایی مردم ریمه
تظاهرات مردم یمن
تظاهرات ضد آمریکایی  در یمن
  short_url/vdca6ana.49nom15kk4.html
bayanema.ir/vdca6ana.49nom15kk4.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما