تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸
جالب است ۰
رئیس کمیته ملی المپیک در خصوص مسدود شدن حساب وضعیت فدراسیون ها به دلیل مشکلات مالیاتی واکنش نشان داد.
واکنش صالحی‌امیری به مسدود شدن حساب فدراسیون‌ها و مشکلات مالیاتی
به گزارش بیان ما؛  سیدرضا صالحی‌امیری در حاشیه رونمایی از سردیس قهرمانان با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، عنوان کرد: امروز در سلسله برنامه‌های موزه ورزش روز افتتاح تالار قهرمانان طلایی بازی‌های آسیایی بود. تالار بعدی که در یک ماه بعدی افتتاح می‌شود تالار مشاهیر فوتبال خواهد بود.

رئیس کمیته ملی المپیک، ادامه داد: فصل بودجه است و ورزش ایران نیازمند حمایت جدی است. نقطه‌نظرات روسای فدراسیون‌ها حول چند محور بود از جمله اینکه در ورزش قهرمانی نیازمند سرمایه‌گذاری بیشتری هستیم، نمی‌توانیم با منابع موجود هدف‌گذاری کنیم. هزینه‌ها برای زیرساخت‌ها و تهیه تجهیزات بسیار گران شده است.

وی افزود: سال آینده ۳ رویداد مهم داریم؛ کشورهای اسلامی، بازی‌های آسیایی و جوانان آسیا که ۳ تا ۴ میلیون دلار پیش‌بینی ماست یعنی ۱۰۰ میلیارد تومان. تقاضای ما این بود که بودجه مناسب با نرخ ارز امروز دیده شود. به بودجه قبل راضی هستیم اما به نرخ روز. خوشبختانه آقای قالیباف دید مثبتی داشت، قرار شد جلسه‌ای با او، وزیر و روسای فدراسیون‌ها داشته باشیم.

رئیس کمیته ملی المپیک با اشاره به مسدود شدن حساب روسای فدراسیون‌ها، تصریح کرد: بحث دیگر بسته شدن حساب روسای فدراسیون‌ها به خاطر مشکل مالیاتی بود. اخیرا حساب‌های فدراسیون‌ها هم بسته شده که عادلانه نیست. در دنیا با مالیات به ورزش کمک می‌شود اما ما برعکس هستیم.

صالحی‌امیری همچنین در خصوص بدهی فدراسیون‌ها به شرکت توسعه، گفت: بحث اجاره فدراسیون‌ها از شرکت توسعه موضوع دیگر بود قرار است جلسات اختصاصی برگزار و در خصوص این مشکلات تصمیم‌گیری شود. short_url/vdcfx1dc.w6d1xagiiw.html
bayanema.ir/vdcfx1dc.w6d1xagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین