تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳
جالب است ۰
مجله نیوزویک در شماره جدید خود طی گزارشی با موضوع خروج نظامیان آمریکایی از افغانستان و عراق، گفتگویی با سخنگوی مقاومت اسلامی نُجَباء ترتیب داده است.
الشمری: پیش از افغانستانی‌ها یک‌ بار آمریکا را اخراج کردیم / دست برتر مقاومت در عراق
به گزارش بیان ما؛  مهندس «نصر الشَمَّری» در پاسخ به سؤال «تام اوکانر» خبرنگار ارشد نیوزویک، که "آیا عقب‌نشینی آمریکا از افغانستان برای مقاومت عراق الهام‌بخش بوده و این امیدواری را ایجاد کرده که ایالات‌متحده از عراق نیز خارج شود؟ " خاطرنشان ساخت: مقاومت عراق در سال ۲۰۱۱ و پیش از تجربه افغانستانی‌ها، آمریکا را مجبور به عقب‌نشینی از خاک خود کرده بود.
 وی ضمن تأکید بر اینکه مقاومت امروز از لحاظ تسلیحاتی و نیروی نظامی قوی‌تر از گذشته است، اظهار داشت: گروه‌های مقاومت عراقی امروز با توان مواجهه و برتری، اصرار دارند که هر نیروی بیگانه‌ای را از کشور خود اخراج کنند.
 سخنگوی نُجَباء در پایان مصاحبه با نشریه آمریکایی نیوزویک تصریح کرد: ما در مقاومت عراق ضمن احترام به تجربه همه ملت‌های آزاد، از تجربه‌ای خاص و غنی در این زمینه برخورداریم و دارای میراث تمدنی و عقیدتی بزرگی هستیم.
 گفتنی است هفته پیش کمیته هماهنگی گروه‌های مقاومت عراق در بیانیه‌ای ضمن هشدار به آمریکا در خصوص امتناع از اجرای توافقنامه با بغداد و خروج از خاک این کشور در تاریخ ۳۱ دسامبر سال جاری میلادی، تهدید کرد که در غیر این‌صورت، از سلاح مقاومت برای تکه‌تکه کردن اشغالگران استفاده می‌شود.
  short_url/vdcb59bw.rhb9apiuur.html
bayanema.ir/vdcb59bw.rhb9apiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین