تاریخ انتشار : ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵
جالب است ۰
معاون دبیرکل مجمع بیداری اسلامی گفت: در حال حاضر افول آمریکا روند تندتری به خود گرفته و اندیشه قرآنی بسیج مبتنی بر نجات همه بشریت می‌تواند در نظام آینده بین‌الملل جایگاه اساسی داشته باشد.
افول آمریکا روند تندتری به خود گرفته / عراق به کشور مقاومت تبدیل شده است
به گزارش بیان ما؛  حسین اکبری روز سه‌شنبه در دومین اجلاس مجمع جهانی مستضعفین؛ «یمن، محور تحولات و خودباوری جهان اسلام» در سالن همایش‌های بین‌المللی اجلاس سران، گفت: دفاع از مسلمانان و آزادگان جهان نگاه و اساس قرآنی دارد و برگرفته از آیات قرآن است و خداوند وعده داده که مستضعفان بر جهان حاکم خواهند شد و امیدوارم روزی مستضعفان جهان هم برابر استکبار قدرت خود را نشان دهند و این وعده اکنون در حال محقق شدن است.
معاون دبیر کل مجمع بیداری اسلامی، یمن را الگوی دفاع مستضعفین مقابل مستکبران جهان، اتمام حجت همه آزادی‌خواهان و مسلمانان جهان عنوان کرد و افزود: سوریه در نوع خود میدان دیگری با ویژگی‌های متفاوت از یمن است. عراق امروز از کشوری اشغال شده به کشور مقاومت تبدیل شده است و مهمتر از همه در شرایط سخت، تحت سیطره جانی‌ترین رژیم اشغالگر و جعلی توانست شرایط را به نحوی عوض کند و به تنهایی پاسخگویی رژیم صهیونیستی و آمریکا و هم پیمانان آنها هستند.
اکبری افزود: فلسطین روزی برای دفاع از خود منتظر جامعه جهانی و سازمان ملل بود ولی اکنون خود به تنهایی می‌تواند برابر مستکبران بایستد.
وی گفت: در حال حاضر افول آمریکا روند تندتری به خود گرفته و اندیشه قرآنی بسیج مبتنی بر نجات همه بشریت می‌تواند در نظام آینده بین‌الملل جایگاه اساسی داشته باشد.
معاون دبیر کل مجمع بیداری اسلامی تاکید کرد: همزمان با افول آمریکا، هژمونی این کشور برچیده خواهد شد و آنچه در جهان اسلام باقی خواهد ماند، جهان اسلام و کشورهایی هستند که می‌توانند مقاومت را یاری کنند و برابر کشورهای پیرو نظام سلطه بایستند.
اکبری خاطرنشان کرد: سران کشورهای عربی باید به خواست مردم خود احترام بگذارند و مستضعفان را یاری کنند و به عنوان قدرتی که می‌تواند جهان اسلام را یاری کند، پیرو آن باشند.
وی یادآور شد: جهان اسلام باید خود را به عنوان قدرت موثر و تأثیرگذار باور کند و خود را برای اضمحلال رژیم صهیونیستی و آمریکا آماده کنند.
وی تصریح کرد: سردار بزرگ اسلام شهید سلیمانی به عنوان نمونه‌ای از مکتب بزرگ بسیج و اندیشه امام (ره) در جهان کاملا جا افتاده است و همه دنیا می‌شناسند که این مکتب انسان‌های بزرگی چون حاج قاسم سلیمانی را تربیت کرده است.
  short_url/vdciv3av.t1a3w2bcct.html
bayanema.ir/vdciv3av.t1a3w2bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین