تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹
جالب است ۰
بر اساس آمار اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، در مهرماه ۱۴۰۰، پنج خودرو شامل ۲ خودروی سبک و سه خودروی سنگین موفق به کسب پنج ستاره کامل کیفی شدند.
تولید ۵ خودرو با ۵ ستاره کامل کیفی در مهرماه ۱۴۰۰
به گزارش بیان ما؛  براساس گزارش ارزیابی و ارزشیابی خودرو‌های ساخت داخل در مهرماه ۱۴۰۰ که توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر شده، در مهرماه ۱۴۰۰ در گروه خودرو‌های سبک، بخش وانت و در لیست قیمتی ۲، وانت‌های کارا ۲۰۰۰ تک کابین تیپ ۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دو کابین تیپ ۳ از تولیدات شرکت بهمن موتور و خودرو سایپا ۱۵۱ شرکت سایپا بن‌رو موفق به کسب سه ستاره کیفی شده‌اند.

همچنین وانت‌های نیسان تک سوز آپشنال و نیسان دوگانه سوز آپشنال از محصولات شرکت زامیاد هر کدام یک ستاره کیفی به دست آوردند. وانت پادرا پلاس شرکت زامیاد نیز توانست سه ستاره کیفی به دست آورد.

در لیست قیمتی یک گروه وانت نیز وانت نیوپیکاپ فوتون دیزلی (ایران خودرو دیزل) به همراه وانت KMC T ۸ شرکت کرمان موتور چهارستاره کیفی را از آن خود کرد و وانت پیکاپ UAZ شرکت سروش دیزل مبنا نیز سه ستاره کیفی به دست آورد.


۲ خودروی سبک با ۵ ستاره کامل کیفی


در گروه سبک، بخش سواری و در لیست قیمتی یک، خودرو تیگو۷ تولید شده در شرکت مدیران خودرو سه ستاره کیفی دریافت کرده است.

همچنین در لیست قیمتی ۲، هایما S ۷ اتوماتیک ایران خودرو خراسان چهار ستاره کیفی را از آن خود کرد.

JAC_S ۵ و JAC_S ۳ کرمان موتور در این لیست قیمتی سه ستاره‌ای شدند. SWM G ۰۱ شرکت سیف خودرو، آریزو ۶ و آریزو ۵ توربو مدیران خودرو نیز سه ستاره کیفی به دست آوردند.

همچنین در این گروه و این کلاس قیمتی خودروی دیگنیتی شرکت بهمن موتور پنج ستاره کامل کیفی را از آن خود کرد.

در لیست قیمت ۳ نیز خودروی MVM X ۲۲ شرکت مدیران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.


تولید ۷ خودرو سواری با ۴ ستاره کیفی در مهرماه۱۴۰۰


همچنین در کلاس قیمتی چهار، دنا پلاس توربو اتوماتیک شرکت ایران خودرو پنج ستاره کامل کسب کرد و خودرو‌های پژو ۲۰۷، دنا پلاس از ایران خودرو و پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانورمای شرکت ایران خودرو نیز هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.

در این لیست قیمتی رانا پلاس، پژو ۲۰۶ و دنا همگی از محصولات ایران خودرو سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و پژو پارس ایران خودرو کرمانشاه نیز سه ستاره‌ای شدند.

در این لیست، سمند و سورن پلاس ایران خودرو تبریز، پژو پارس ایران خودرو خراسان، پژو پارس ایران خودرو کرمانشاه، پژو پارس ایران خودرو، پژو پارس ایران خودرو مازندران، پژو پارس ایران خودرو فارس همگی سه ستاره کیفی را از آن خود کردند. همچنین تارای ایران خودرو موفق به کسب چهارستاره کیفی شد.

در سطح قیمتی پنج نیز کوییک سایپا چهار ستاره به دست آورد. در این سطح قیمتی کوییک R پارس خودرو، تیبا ۲ شرکت سایپا و همچنین ساینای پارس خودرو موفق به دریافت سه ستاره کیفی شدند و تیبای شرکت سایپا سیتروئن نیز سه ستاره دریافت کردند.

کوییک S شرکت سایپا چهار ستاره و ساینا S پارس خودرو نیز سه ستاره به دست آوردند. کوییک پارس خودرو و ساینا کاشان شرکت سایپا-سیتروئن نیز سه ستاره‌ای شدند.


۳ خودروی سنگین با ۵ ستاره کامل کیفی در مهرماه ۱۴۰۰


در بخش کامیونت، کامیونت ایسوزو ۸۵ NMR و کامیونت ایسوزو NPR ۷۵ K بهمن دیزل موفق به کسب پنج ستاره کامل کیفی شدند و کامیونت شیلر بهمن دیزل به همراه کامیونت الوند شرکت سایپا دیزل نیز چهار ستاره کیفی را از آن خود کردند.

در بخش کامیون نیز کامیون ایسوزو NPR ۷۵ M بهمن دیزل پنج ستاره کامل کیفی به دست آورد و کامیون بنز WH ایران خودرو دیزل نیز سه ستاره کیفی به دست آوردند.

همچنین کامیون FAW TigerV ۸ از تولیدات شرکت سیبا موتور نیز موفق شد چهار ستاره کیفی را به دست آورد.

در بخش کشنده، خودروی کشنده FAWJ ۶ سیباموتور و کشنده نیوفوتون ۴ AUMAN H ایرانخودرو دیزل چهار ستاره‌ای شدند.

در این بخش، کشنده سیتراک C ۷ متعلق به شرکت پیلسان نیز چهار ستاره کیفی را از آن خود کرد و کشنده دیما HT ۴۹۰ دیما دیزل و کشنده C&C آریا دیزل نیز چهار ستاره به دست آوردند.

در بخش مینی بوس؛ مینی بوس پگاسوز شرکت بهمن دیزل سه ستاره کیفی به دست آورد و ون مسافری وانا از از تولیدات ایران خودرو دیزل نیز چهار ستاره کیفی را از آن خود کرد.

در بخش اتوبوس شهری نیز اتوبوس شهری ATROS تولید شرکت ایران خودرو دیزل چهار ستاره کیفی را به دست آورد.
  short_url/vdciqua3.t1au52bcct.html
bayanema.ir/vdciqua3.t1au52bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین