تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۹
جالب است ۰
در آستانه دوازدهمین دوره جشنواره مردمی فیلم عمار که در دی ماه برگزار می‌شود، منتخب فیلم‌های ادوار جشنواره عمار در بعلبک لبنان اکران می‌شود.
جشنواره عمار در مهد مقاومت
به گزارش بیان ما ؛ قرار است روز‌های شنبه و یکشنبه ۲۷ و ۲۸ نوامبر (۶ و ۷ آذر)  جشنواره عمار در سالن مسجد المصطفی (ع) در راس العین در بعلبک لبنان برگزار شود.
در این جشنواره فیلم‌های مستند آمرلی، امام موسی صدر، خالد و مجتبی، برادران، عروس وامنان، ننه سکینه، شکار طبس، آهنگر، شهر نفس می‌کشد، با صبر زندگی و کرار و همچنین فیلم‌های کوتاه داستانی هنگامه، ولد، بیت، علمک و فیلم‌های انیمیشن سلامی برای روح الله، مورچه و سلیمان (ع)، زمین بازی ما و آنتراکت اکران می‌شوند.
همچنین فیلم انیمیشن سینمای صاحبه تسبیح ساخته زکی دعبل کارگردان عربستانی به انتخاب برگزارکنندگان در این جشنواره اکران می‌شود.
در مراسم افتتاحیه این دوره از اکران‌ها که با پیام دبیرخانه جشنواره آغاز می‌شود قرار است عباس خامه یار رایزن فرهنگی ایران در لبنان و همچنین نماینده حزب الله در بعلبک سخنرانی کنند.
این دوره که اولین دوره اکران‌های جشنواره عمار در بعلبک است توسط مرکز رسانه‌ای نسیم برگزار می‌شود؛ این مرکز دارای تولیدات هنری است که موفقیت‌های مقاومت را به تصویر می‌کشد. short_url/vdcbzgb9.rhbg0piuur.html
bayanema.ir/vdcbzgb9.rhbg0piuur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما