تاریخ انتشار : ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۳
جالب است ۰
نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: جبهه استکبار و دشمنی که همواره در صدد خاموشی موتور انقلابند، جرات و جسارت تعرض ندارد چرا که یقین دارد جمهوری اسلامی به توانمندی بسیاری در عرصه نظامی و نیروی انسانی دست پیدا کرده است.
جبهه استکبار جرات و جسارت به ایران را تعرض ندارد/ قوام بسیج در روحیه جهادی است
به گزارش بیان ما؛  حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در همایش روحانیت بسیجی، علمداران بصیرت و مقاومت مرکز بسیج اساتید، مدیران و نخبگان حوزه علمیه قم که به مناسبت هفته بسیج و با حضور آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه، حجت‌الاسلام اکبری مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه قم، سردار موحد فرمانده سپاه استان و جمع کثیری از دانشجویان و طلاب بسیجی‌ با رعایت ‌ شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار شد، ضمن  گرامی‌داشت هفته بسیج اظهار داشت:  امام خمینی (ره) با هدایت الهی بسیج  را که عامل ماندگاری انقلاب و عامل خنثی کردن نقشه‌های دشمن است، بنا نهادند.
نماینده ولی فقیه در سپاه  تاکید کرد: بسیج نهادی، کنار دیگر نهاد‌ها نیست بلکه فرهنگ حاکم بر همه نهاد‌ها و بخش‌ها‌ست و ریشه علوی و فاطمی دارد و برای حفظ دین در مقابل دنیا می‌ایستد.دشمنان اذعان دارند که انقلاب اسلامی موجب مرگ تدریجی آنان شده ‌و سنگ در دستان بسیجیان مقاومت تبدیل به موشک‌هایی شد که گنبد آهنین نیز نمی‌تواند جلوی آن را بگیرد.
‌حاجی‌صادقی با بیان اینکه فرهنگ بسیجی باید ساری و جاری ‌و جایگاهش در میدان جهاد تعریف شده باشد، تصریح کرد: ‌بسیج باید سازمان یافته و منظم در میدان عمل کند؛ بسیجیان باید در همه عرصه‌ها نقش داشته باشند و این جهاد در عرصه مقاومت و مقابله با تحریف و تحریم نیز از وظایف بسیج است. قوام بسیج در روحیه جهادی است و در جایی که جنگ است دفاع مقدس و جهاد مستمر وجود دارد.
نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: گفتمان و ادبیات مقاومت باید با مبانی دینی به زیبایی تبیین شود و امروز جهاد علمی بسیار ارزشمند است، همانطور که دانشمندان هسته‌ای ما مجاهد بودند و در راه جهاد علمی به مقام والای شهادت رسیدند.
وی با تشریح وضعیت کنونی جبهه استکبار تاکید کرد: امروز جبهه استکبار و دشمنی که همواره در صدد خاموشی موتور انقلابند، جرات و جسارت تعرض ندارد چرا که یقین دارد جمهوری اسلامی به توانمندی بسیاری در عرصه نظامی و نیروی انسانی دست پیدا کرده است.
نماینده ولی فقیه در سپاه  گفت: یکی دیگر از مصادیق جهاد کبیر مجاهدت برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی است چرا که دشمن به دنبال تغییر ذائقه فکری و انگیزه مردم است که این جهاد فرهنگی می‌طلبد.
حاجی‌صادقی در پایان با توجه به اهمیت نقش جهاد تبیین تاکید کرد: امروز بیش از همیشه به جهاد تبیین و بصیرت افزایی نیاز داریم و امروز در این عرصه دست بسیج به طرف حوزه‌های علمیه است و باید با شناخت مسائل روز و برنامه‌های دشمن بصیرت افزایی صورت گیرد.
  short_url/vdchivnw.23nvqdftt2.html
bayanema.ir/vdchivnw.23nvqdftt2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین