تاریخ انتشار : ۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۸
جالب است ۰
آیت‌الله شاهرودی خطاب به وزیر اقتصاد:

شورای فقهی بانک مرکزی احیا شود‌

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری خواستار احیای شورای فقهی بانک مرکزی شد.
شورای فقهی بانک مرکزی احیا شود‌
به گزارش بیان ما؛ آیت‌الله سید‌عبدالهادی شاهرودی ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان گلستان با حضور سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی و مقامات استانی اظهار داشت: هرچند دکتر خاندوزی اهل این منطقه هستند اما به واسطه حضور در وزارت باید نگاه ملی داشته باشند و نباید انتظار داشته باشیم که تنها به استان ما عنایت کند.
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در زمان ریاست دکتر بهمنی در بانک مرکزی شورایی با عنوان شورای فقهی بانک مرکزی تشکیل شده بود که متاسفانه در دولت قبلی تعطیل شد.
وی ادامه داد: این شورا، 6 عضو فقیه داشته که بنده یکی از اعضای آن بودم و اکنون 3 عضو فقیه آن به رحمت خداوند رفته‌اند‌.

نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری خواستار احیای این شورا شد و گفت: این شورا مصوبات خوبی داشت و اعضای فقیه آن از سوی شورای نگهبان تایید می‌شدند.
آیت الله شاهرودی با تمجید از عملکرد دولت سیزدهم بیان کرد: این دولت، نزدیکترین دولت به خواسته‌های رهبر معظم انقلاب است.
به گزارش خبرنگار تسنیم از گرگان، سید احسان خاندوزی در سفر یک روزه خود به گلستان صبح امروز از گمرک مرزی اینچه برون بازدید کرد.
دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، دیدار با علمای اهل سنت، شرکت در جلسه شورای اداری و شورای گفتگو و بخش خصوصی از جمله برنامه های امروز وزیر اقتصاد و دارایی بوده است.
خاندوزی در ادامه سفر یک روزه خود قرار است تا ساعتی دیگر در ویژه برنامه یادمان روز ملی گرگان سخنرانی و سپس با حضور در سیمای مرکز گلستان از ساعت 21 در  گفتگوی ویژه خبری شرکت کند.
  short_url/vdcgzx9y.ak9z34prra.html
bayanema.ir/vdcgzx9y.ak9z34prra.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین