تاریخ انتشار : ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۱
جالب است ۰
فرمانده پایگاه دریایی بوشهر گفت: این نیرو برای حمایت از اقتصاد دریایی کشور همواره آماده و در میدان است.
نیروی دریایی ارتش برای حمایت از اقتصاد دریایی کشور در میدان است
به گزارش بیان ما ؛ امیر دریاداردوم احسان نصیری فرمانده پایگاه دریایی بوشهر در آستانه ۷ آذر روز نیروی دریایی ارتش بیان کرد: این نیرو مایل‌ها دورتر از مرزهای آبی و زمینی جمهوری اسلامی از دستاوردهای انقلاب اسلامی حراست می‌کند و برای حمایت از اقتصاد دریایی کشور همواره آماده و در میدان است.
او افزود: تاریخ ایران سرشار از دلاوری‌های مردان و زنانی است که سرنوشت این کشور را ساختند و عملیات مروارید نیروی دریایی ارتش یادآور چنین دلاورمردی‌هایی است.
 فرمانده پایگاه دریایی بوشهر ادامه داد: امروز هم با وجود ناامنی‌هایی که استکبار ایجاد کرده است، شاهد امنیت پایدار و وجود نیرو‌های مسلح مقتدری هستیم که با اراده‌های پولادین، از جان خود دریغ نمی‌کنند.
امیر نصیری تاکید کرد: نیروی دریایی ارتش حوزه‌های فراوانی را تجربه کرده و «ما می‌توانیم» را نشان داده است.
غلامحسین کرمی نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی نیز با گرامیداشت روز نیروی دریایی ارتش، گفت: مجلس شورای از هر لایحه‌ای به منظور تقویت نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی و رضایت کارکنان مومن آن‌ها، حمایت می‌کند.

در این مراسم که یگان‌های نمونه نیروی دریایی و هوایی ارتش، پدافند هوایی ارتش، نیروی دریایی سپاه، سپاه امام صادق (ع) استان، نیروی انتظامی و مرزبانی حضور داشتند، از تعدادی از نظامیان، کارکنان و نیرو‌های وظیفه نمونه پایگاه دریایی ارتش تجلیل شد.
به‌پاس دلاورمردی‌های دریادلان نیروی دریایی ارتش در «عملیات مرواید» در ۶ و ۷ آذر سال ۱۳۵۹ در برابر نیرو‌های بعث عراق، ۷ آذر با فرمان امام خمینی (ره) روز نیروی دریایی ارتش نامگذاری شد.
  short_url/vdcb0fb9.rhbgapiuur.html
bayanema.ir/vdcb0fb9.rhbgapiuur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین