تاریخ انتشار : ۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰
جالب است ۰
حیدر بهاروند با حکم عزیزی خادم؛ رئیس مجمع سازمان لیگ، رئیس قانونی و رسمی این سازمان است.
بهاروند با حکم عزیزی خادم رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران است
به گزارش بیان ما؛ به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، شهاب الدین عزیزی خادم رئیس مجمع سازمان لیگ در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۹  حیدر بهاروند را به سمت ریاست سازمان لیگ فوتبال ایران منصوب کرد. 
 با این حال برخی افراد که یقینا اطلاعات کافی از اساسنامه فدراسیون و اساسنامه سازمان لیگ ندارند در روزهای گذشته مدعی شده اند حیدربهاروند سرپرست سازمان لیگ فوتبال ایران است و مدت این سرپرستی به سر آمده این در حالی است که سازمان لیگ فوتبال ایران یک سازمان کاملا خصوصی  و مستقل است که دارای اساسنامه و آئین نامه مصوب می باشد.
طبق ماده ۴۱ اساسنامه فدراسیون فوتبال، رئیس کمیته مسابقات( نایب رئیس دوم) می تواند رئیس سازمان لیگ نیز باشد، بنابراین ریاست سازمان لیگ فوتبال الزامی برای نایب رئیسی فدراسیون نیست.
ضمن اینکه طبق بند ۷ ماده ۳۳ اساسنامه فدراسیون مصوب هیات رئیسه فدراسیون فوتبال آقای حیدر بهاروند سرپرست نایب ئیسی دوم فدراسیون فوتبال تا برگزاری مجمع بعدی می باشد، حسب اساسنامه فدراسیون، رئیس سازمان لیگ اصولا می تواند نایب رئیس دوم نباشد. در ضمن جهت اطلاع در اساسنامه فدراسیون فوتبال هیچ اشاره ای به زمان مدیریت یا زمان سرپرستی سازمان لیگ نشده زیرا سازمان لیگ یک سازمان کاملا خصوصی و مستقل است. short_url/vdcd5s0n.yt0zk6a22y.html
bayanema.ir/vdcd5s0n.yt0zk6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین