تاریخ انتشار : ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۹
جالب است ۰
نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای از انهدام یک باند تروریستی و دستگیری اعضای آن در استان خوزستان خبر داد.
انهدام یک باند تروریستی در خوزستان
به گزارش بیان ما؛ ‌نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای از انهدام یک باند تروریستی و دستگیری اعضای آن در استان خوزستان خبر داد‌. 
در جزئیات این اطلاعیه آمده است:  اعضای یک تیم تروریستی که تیر ماه امسال خودروی گشت پاسگاه انتظامی  خنافره شهرستان "شادگان" را مورد حمله قرار داده بودند دستگیر شدند.
فرماندهی انتظامی استان خوزستان بلافاصله پس از رصد، با اشراف و تسلط اطلاعاتی و با تلاش مستمر، هر 3 عضو این باند را در شهرستان "شادگان" شناسایی و پس از هماهنگی قضائی، آن‌ها را در چند عملیات منسجم و ضربتی در مخفیگاه‌هایشان دستگیر کردند. 
پس از بررسی‌های فنی لازم مشخص شد، اعضای این باند وابسته به یک گروهک تروریستی بودند و از سوی آن‌ها حمایت و هدایت می‌شدند که در بازرسی از مخفیگاه‌های اعضای آن، 3 قبضه سلاح جنگی و مقادیر قابل توجهی مواد منفجره و مهمات جنگی کشف شد. 
عده‌ای معاند در تاریخ دوم مردادماه سال 1400 با سوء استفاده از مطالبات مردمی با ایجاد رعب و وحشت و استفاده از سلاح گرم به سمت ماموران گشت نیروی انتظامی شهرستان شادگان تیراندازی کردند که در این بین سروان "مالک رسولی نیک" فرمانده پاسگاه خنافره شادگان مجروح و به رغم تلاش تیم‌های پزشکی صبح روز چهارشنبه 27 مرداد 1400، در صبحگاه تاسوعای حسینی به شهادت رسید. short_url/vdccxpqo.2bqxo8laa2.html
bayanema.ir/vdccxpqo.2bqxo8laa2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین