تاریخ انتشار : ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۵
جالب است ۰
فرماندار ویژه شهرستان ری از دستگیری ۶ سارق خطوط لوله انتقال انواع مشتقات نفتی توسط سربازان گمنام اداره کل اطلاعات جنوب تهران خبر داد.
باند سارقان مشتقات نفتی در جنوب تهران متلاشی شد
به گزارش بیان ما ‌؛ حسین توکلی کجانی در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات قابل توجه در زمینه دستگیری سارقان در ری اظهار داشت: از زمان ارتقای حوزه ناجا در شهرستان ری توفیقات خوبی در زمینه پیشگیری از وقوع جرم و برخورد با جرائم خشن حاصل شده که موجب آرامش مردم و رضایتمندی عمومی در این شهرستان شده است. 
وی با اشاره به قطعی‌های مکرر برق در شهرری افزود: به دلیل سرقت کابل‌های برق توسط سارقان، شاهد قطعی‌های مکرر برق در محلات مختلف شهرستان بودیم که با پیگیری و برخورد جدی فرماندهی انتظامی سارقان شناسایی و دستگیر شدند. 
فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد: باند و شبکه سرقت از خطوط لوله انتقال انواع مشتقات نفتی توسط سربازان گمنام اداره کل اطلاعات جنوب تهران طی روزهای اخیر شناسایی و متلاشی شد.
توکلی با بیان اینکه 6 نفر در این رابطه دستگیر شده‌اند ادامه داد: 6 نفر از اعضای این باند 8 نفره که علاوه بر ری در سایر شهرستان‌های استان تهران نیز فعالیت دارند دستگیر و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری تمام اعضای این باند ادامه دارد.  فرماندار ویژه شهرستان ری با بیان اینکه افراد این باند با خرید و یا اجاره زمین‌های اطراف لوله‌های انتقال مشتقات نفتی اقدام به حفر تونل‌های بزرگ می‌کردند، افزود: این افراد از طریق ایجاد شکاف در لوله‌ها اقدام به سرقت مشتقات نفتی می‌کردند که با هوشیاری و هماهنگی نهادهای مختلف نظامی، انتظامی و اطلاعاتی دستگیر شدند. short_url/vdchiqnw.23nvvdftt2.html
bayanema.ir/vdchiqnw.23nvvdftt2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین