تاریخ انتشار : ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۶
جالب است ۰
دروازه بان رئال مادرید منتقد جدید فرانس فوتبال به خاطر اهدای توپ طلا به مسی شد.
یک رئالی منتقد اهدای توپ طلا به مسی شد
به گزارش بیان ما؛  تیبو کورتوا دروازه بان تیم ملی بلژیک و عضو باشگاه رئال مادرید از اهدای توپ طلای 2021 به لیونل مسی اسطوره باشگاه بارسلونا انتقاد کرد.
کورتوا در مصاحبه با نشریه «لاریبوکا»، گفت: به نظرم کریم بنزما امسال از همه شایسته تر به کسب توپ طلا بود. به نظر افراد قهرمانی مسی در کوپا آمریکا با آرژانتین در رده بندی تاثیر گذاشته ولی همیشه به این شکل نیست که جام تعیین کننده برنده توپ طلا باشد.
وی افزود: آنها به عملکرد فردی بازیکن در طول یک سال نگاه نمی کنند. امیدوار بودم بنزما توپ طلا را امسال به دست بیاورد اما او در سال آینده این جایزه را فتح خواهد کرد.

دروازه بان رئال به برد سخت تیمش مقابل بیلبائو، گفت: در نیمه اول ما خیلی بهتر بودیم و فرصت های زیادی برای گلزنی خلق کردیم. اما در نیمه اول دوم رقیب بهتر از ما عمل کرد. ما در دقت پاس ها خوب نبودیم ولی در نهایت با کسب 3 امتیاز بازی زمین را ترک کردیم.
مسی هفتمین توپ طلای خود را کسب کرد و فاصله خود را با رقیب سنتی اش رونالدو به 2 توپ طلا افزایش داد. پیش از این نیز ایکر کاسیاس اسطوره رئالی ها هم به شدت از فرانس فوتبال به خاطر اهدای توپ طلای 2021 به مسی انتقاد کرده بود.
  short_url/vdciwva3.t1auy2bcct.html
bayanema.ir/vdciwva3.t1auy2bcct.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین