تاریخ انتشار : ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۶
جالب است ۰
رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو تهران گفت: نوسان قیمت ارز در روز‌های اخیر باعث رکود در بازار خودرو شده و تقریبا خرید و فروشی در این بازار انجام نمی‌شود.
گران شدن خودرو در پی نوسان قیمت ارز/ خرید و فروش در بازار راکد شد
به گزارش بیان ما؛ سعید موتمنی در رابطه با وضعیت بازار خودرو پس از نوسان‌های اخیر قیمت ارز، گفت: وقتی قیمت ارز دچار نوسان می‌شود، فروشندگان یا قیمت فروش خودرو‌ها را افزایش می‌دهند و یا خودرویی برای فروش به بازار عرضه نمی‌کنند.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو تهران افزود: در شرایط نوسان قیمت ارز و با توجه به تاثیر آن بر افزایش قیمت خودرو، معمولا خریداران نیز اقدامی برای خرید خودرو نمی‌کنند و بر این اساس خرید و فروش خودرو در بازار راکد می‌شود.

وی اظهار داشت: تا زمانی که قیمت ارز در کانالی ثابت نماند معمولا شرایط خرید و فروش خودرو در بازار راکد خواهد ماند.

موتمنی با بیان اینکه اکنون قیمت خودرو‌های داخلی و خارجی در بازار افزایش یافته است، گفت: در روز‌های اخیر قیمت پراید و کوئیک حدود ۲ تا ۳ میلیون تومان و قیمت ۲۰۶ و ۲۰۷ دنده‌ای و اتومات بین ۵ تا ۶ میلیون تومان افزایش یافته است.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با بیان اینکه قیمت خودرو‌های خارجی نیز افزایش یافته است، گفت: برای این خودرو‌ها با توجه به افزایش قیمت در روز‌های اخیر تقاضایی وجود ندارد. short_url/vdch-znw.23nzzdftt2.html
bayanema.ir/vdch-znw.23nzzdftt2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین