تاریخ انتشار : ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴
جالب است ۰
براساس یک مطالعه، قرص آزمایشی شرکت داروسازی فایزر برای کووید ۱۹ در دور نگه‌داشتن بیماران از بیمارستان بسیار مؤثر بوده، اما در کاهش علائم خفیف‌تر که اغلب با عفونت‌های جدید همراه است چندان موفق عمل نکرده است.
بلومبرگ: قرص فایزر در کاهش علائم کرونا موفق نیست
به گزارش بیان ما؛  به نقل از بلومبرگ، داده‌های یک مطالعه جدید نشان داد، قرص آزمایشی شرکت داروسازی فایزر برای کووید ۱۹ در دور نگه‌داشتن بیماران از بیمارستان بسیار مؤثر بوده، اما در کاهش علائم خفیف‌تر که اغلب با عفونت‌های جدید همراه است چندان موفق عمل نکرده است. 
این شرکت  روز گذشته در بیانیه‌ای نتیجه تحقیقات خود را اطلا‌ع‌رسانی کرد و گفت: در پژوهشی که ۶۷۳ بزرگسال تحت نظر قرار داشتند، قرص توسعه داده شده نتوانست در کاهش علائم گزارش شده کووید ۱۹ موفق باشد، اما تا ۷۰ درصد مانع بستری افراد در بیمارستان شد.
شرکت داروسازی فایزر قبلا اعلام کرده بود، نتایج آزمایش‌های بالینی نشان می‌دهد که قرص ضد ویروس این شرکت موارد خطرناک ابتلا به کووید ۱۹، بستری شدن و مرگ بیماران را ۸۹ درصد کاهش می‌دهد.
شرکت داروسازی فایزر چندی پیش، طی توافقی اجازه تولید و فروش داروی آزمایشی خود برای درمان کووید ۱۹ در ۹۵ کشور درحال توسعه را داد.
  short_url/vdcbfgb9.rhb5wpiuur.html
bayanema.ir/vdcbfgb9.rhb5wpiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما