تاریخ انتشار : ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۴
جالب است ۰
در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال تیم پرسپولیس مقابل ذوب آهن اصفهان با اشتباه مرگبار دروازه‌بان حریف و یک ضربه پنالتی به پیروزی رسید.
صعود پرسپولیس با هدیه دروازه‌بان حریف/ ذوب آهن روی دور ناکامی
به گزارش بیان ما؛  تیم پرسپولیس در هفته یازدهم لیگ برتر در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی از ساعت 17 به مصاف ذوب آهن اصفهان رفت که  مسابقه با نتیجه 2 بر صفر به سود سرخپوشان پایتخت به پایان رسید. تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ذوب آهن به دومین برد پیاپی خود رسید و با 22 امتیاز به رده سوم جدول لیگ صعود کرد. گل اول  این مسابقه را دروازه‌بان ذوب آهن به پرسپولیس کادو داد و سرخپوشان گل دوم را هم از روی نقطه پنالتی زدند تا  فاصله آنها با استقلال صدرنشین فقط سه امتیاز شود. ذوب آهن همچنان روی نوار ناکامی گام بر می‌دارد و دومین شکست متوالی خود را متحمل شد این تیم اصفهانی در 6 هفته اخیر لیگ برتر فقط دو امتیاز کسب کرده است.  پرسپولیس در حال حاضر با سپاهان هم امتیاز است و به دلیل تفاضل گل نسبت به این تیم اصفهانی یک رده پایین تر است.
داور:  سیدمهدی سیدعلی
کمک داوران: سعید علی نژادیان- آرمان اسعدی
کارت زرد: محمد خدابنده لو( ذوب آهن) سیدجلال حسینی، محمد شریفی( پرسپولیس)
کارت قرمز:-
گل: پارسا جعفری( دقیقه 62- گل به خودی)، مهدی ترابی( دقیقه 87- پنالتی) برای پرسپولیس
ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی (کاپیتان)، علی نعمتی، مهدی شیری( از دقیقه 57 مهدی ترابی)، علی شجاعی( از دقیقه 77 رضا اسدی)، محمد شریفی( از دقیقه 57 احسان پهلوان)، میلاد سرلک، سیامک نعمتی، وحید امیری، امید عالیشاه و عیسی آل‌کثیر.
سرمربی: یحیی گل‌محمدی
ترکیب ذوب آهن: پارسا جعفری، امیرحسین صدقی( از دقیقه 83 محمد حسین اسلامی)، حامد نورمحمدی، سید محمد قریشی، پوریا پورعلی( از دقیقه 74 علی خدادادی)، محمد سلطانی‌مهر، رضا خالقی‌فر( از دقیقه 74 عارف رستمی)، میلاد جهانی( از دقیقه 63 مسعود ابراهیم زاده)، آرمان قاسمی، سجاد دانایی( از دقیقه 63 سجاد جعفری) و محمد خدابنده لو
سرمربی: مهدی تارتار
دقیقه 9:
شوت بازیکن پرسپولیس را دروازه‌بان ذوب آهن به راحتی مهار کرد.
دقیقه 11:
شوت بازیکن ذوب آهن از راه دور به راحتی در اختیار حامد لک دروازه‌بان پرسپولیس قرار گرفت.
دقیقه 17:
ذوب آهن صاحب یک موقعیت خوب گلزنی شد و ارسال زمینی و خطرناک جهانی در محوطه جریمه از مقابل پای رضا خالقی فر عبور کرد تا دروازه پرسپولیس بسته بماند.
دقیقه 27:
پرسپولیس پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه کاشته شد که عالیشاه این ضربه را زد و توپ با اختلاف کمی از بالای دروازه ذوب آهن به بیرون رفت.
دقیقه 30:
محمد سلطانی مهر ضربه کاشته ذوب آهن را زد که توپ از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.
دقیقه 32:
شوت سیامک نعمتی از داخل محوطه جریمه با از بالای دروازه ذوب آهن به بیرون رفت.
دقیقه 35:
شجاعی ضربه کرنر پرسپولیس را زد که حاصلی برای این تیم نداشت.
دقیقه 37:
شوت جهانی با برخورد به بازیکنان پرسپولیس راهی کرنر شد که این ضربه کرنر را لک با مشت دور کرد و سپس توپ برگشتی با یک قیچی برگردان زده شد که توپ از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.
دقیقه 39:
اعلام ضربه خطای هند محمد شریفی از سوی داور باعث اعتراض شدید او و کادرفنی پرسپولیس به سیدعلی داور مسابقه شد. این ضربه کاشته را مدافعان دفع کردند که تبدیل به یک ضربه کرنر شد که حاصلی برای ذوب آهن نداشت.
دقیقه 42:
شوت بی دقت عیسی آل کثیر از داخل محوطه جریمه به بالای دروازه ذوب آهن رفت.
نیمه دوم:
دقیقه 49:
شجاعی یک موقعیت گلزنی به دست آورد که ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 52:
محمد شریفی بازیکن پرسپولیس از ناحیه کتف دچار مصدومیت شد.
دقیقه 54:
پاس عمقی در محوطه جریمه به امید عالیشاه رسید و مدافع ذوب آهن توپ را با یک تکل راهی کرنر کرد.
دقیقه 60:
شوت نعمتی از پشت محوطه جریمه ذوب آهن با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 62:
وحید امیری پا به توپ وارد زمین ذوب آهن شد و ارسال او را  پارسا جعفری؛ دروازه‌بان ذوب آهن با یک اشتباه مرگبار تبدیل به گل اول پرسپولیس کرد و توپ را با دست خود وارد دروازه کرد!
دقیقه 63:
ضربه کرنر ذوب آهن را دروازه‌بان تیم پرسپولیس به زحمت مهار کرد.
دقیقه 70:
ضربه کاشته ذوب آهن تبدیل به یک ضد حمله برای پرسپولیس شد.
دقیقه 73:
حامد لک برای مهار پاس به عقب بازیکن پرسپولیس تلاش کرد اما با توپ راهی کرنر شد و این ضربه کرنر را مدافعان دوباره راهی کرنر کردند که این ضربه کرنر را مدافعان دفع کردند و توپ برگشتی را بازیکن ذوب آهن به سمت دروازه شلیک کرد که لک با یک واکنش خوب مهار کرد.
دقیقه 85:
عیسی آل کثیر صاحب توپ در محوطه جریمه شد و در حال گردش به توپ ضربه زد که داور برخورد مدافع ذوب آهن را پنالتی تشخیص داد و همین مساله باعث اعتراض شدید بازیکنان ذوب آهن به داور شد. در نهایت مهدی ترابی این ضربه پنالتی را تبدیل به گل دوم کرد.
دقیقه 1+90:
مهدی ترابی فرصت گلزنی پرسپولیس را از دست داد.
دقیقه 3+90:
بازیکن ذوب آهن یک فرصت عالی گلزنی را از دست داد و شوت بی دقت او از داخل محوطه جریمه از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.
  short_url/vdcjoaeh.uqe8xzsffu.html
bayanema.ir/vdcjoaeh.uqe8xzsffu.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما