تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶
جالب است ۰
رئیس جمهور در پیامی اعلام کرد: اینجانب به عنوان خدمتگزار این مردم به سهم خویش از حضور گسترده و آگاهانه مردم در مراسم امروز تشییع شهدا تشکر می‌کنم.
حضور پرشور مردم در تشییع پیکر شهدا نمایانگر ولایتمداری و وفاداری آنها است
به گزارش بیان ما؛  آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور با صدور پیامی ضمن اشاره به حضور غرورآفرین و بی‌نظیر مردم بابصیرت و انقلابی در تشییع پیکر مطهر ۲۵۰ شهید سروقامت جاودانه کشورمان، اظهارداشت: این حضور بیانگر عظمت مردم ولایتمدار و وفادار ایران بود. خاطرنشان کرد: اینجانب به عنوان خدمتگزار این مردم به سهم خویش از این حضور گسترده و آگاهانه تشکر می‌نمایم.
متن پیام رئیس جمهور به این شرح است:
بسمه‌تعالی‌ 
ایران اسلامی در سالروز شهادت مظلومانه حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) شاهد حضور غرورآفرین، پرشور و بی‌نظیر مردم بابصیرت و انقلابی در تشییع پیکر مطهر ۲۵۰ شهید سرو قامت جاودانه کشورمان بود.
حضوری که بیانگر تعظیم فرهنگ ایثار و شهادت و عظمت مردم ولایتمدار و وفادار ایران بود.
اینجانب به عنوان خدمتگزار این مردم به سهم خویش از این حضور گسترده و آگاهانه تشکر نموده و بار دیگر از ارواح طیبه شهداء و امام عظیم‌الشأن راحلمان استمداد می‌طلبم تا با توسل به اهل بیت(ع) و به برکت این خون‌های پاک در جهت اداء دین به این عزیزان، به مردم خدمات شایسته و صادقانه‌ای را ارائه نمائیم.
علو درجات شیعیان و امام راحل(ره) و سربلندی ایران اسلامی و طول عمر با برکت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران
  short_url/vdccm4qo.2bq1e8laa2.html
bayanema.ir/vdccm4qo.2bq1e8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین