تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۰
جالب است ۰
وزیر آموزش و پرورش گفت: علاوه بر بودجه وزارت خانه برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان نیز بودجه ۲۵ هزار میلیارد تومانی اختصاص داده شده است.
در نظر گرفتن ۲۵ هزار میلیارد تومان برای اجرای طرح رتبه بندی معلمان
به گزارش بیان ما ؛ یوسف نوری گفت: سند تحول مدرسه با هدف افزایش مشارکت در زمینه موضوعات مختلف مانند آموزش دانش آموزان است و این کار در قالب ساعات شش گانه انجام می شود. استعداد ها شناسایی و در این ساعات شش گانه شکوفا می شود . یکی از برنامه های ما پژوهش محور شدن مدرسه و سپس در مرحله بعدی کارآفرین شدن مدارس کشور است.
او اعلام کرد که هدف ما ایجاد سواد اسمی و مفهومی و  همچنین سواد عملکردی در بین دانش آموزان است و در حال حاضر مدارس کارآفرین داریم که دانش آموزان در آنها  مشغول به کارهای جهادی هستند.
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد اینکه خانه دانش آموزان محل تحصیل و مدرسه شود بسیار سخت است  لذا ۲۴ هزار کلاس تلویزیونی در دوران کرونا پخش شده است. مهارت برنامه‌نویسی و سواد دیجیتالی اجرا شده به طوری که ۵ درصد مدارس دوران ابتدایی برای رسیدن به اهداف تعیین شده مورد بررسی قرار گرفته است. در این طرح دانش‌آموزان کد نویسی می‌کنند. در عصر کنونی که عصر انفجار اطلاعات است، باید برنامه‌های جذاب و جدید داشته باشیم. short_url/vdcf0yd1.w6djxagiiw.html
bayanema.ir/vdcf0yd1.w6djxagiiw.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین