تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۷
جالب است ۰
گوینده شبکه خبر چند سال پیش برای نخستین بار از ماجرای قتل پدرش پرده برداشت و حالا در صفحه شخصی خود در فضای مجازی از پرونده قتل پدرش می‌گوید که پس از گذشت ۲۸ سال بی‌نتیجه مانده است.
مجری مطرح تلویزیون: سال ٧٢ شبکه‌های اجتماعی بود شاید می‌توانستم قاتل پدرم را پیدا کنم | ماجرای قتل پدر این مجری چیست؟
به گزارش بیان ما؛ المیرا شریفی‌مقدم مجری شبکه خبر با اشاره به قتل پدرش در سال ۷۲ در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: «شاید اگر نوزده دی سال ۷۲ شبکه‌های اجتماعی بود و من هم ۱۲‌ساله نبودم، عامل قتل پدرم را پیدا کرده بودم. شد ۲۸ سال و پرونده قتلی که بدون نتیجه، حالا گم شده!»
مجری شبکه خبر: اگر سال ٧٢ شبکه‌های اجتماعی بود، شاید می‌توانستم قاتل پدرم را پیدا کنم | ماجرای قتل پدر این مجری چه بوده است؟

ماجرای قتل پدر او چه بوده است؟

شریفی‌مقدم چند سال پیش برای نخستین بار از ماجرای قتل پدرش، پرده برداشت. او با انتشار عکسی از خود در آغوش پدرش در صفحه شبکه اجتماعی خود نوشته بود: «ساعت پنج و بیست و پنج دقیقه عصر نوزدهم دی هفتاد و دو، من و برادرم منتظریم که پدرو مادرمون برگردند خونه، صدای کمک میاد! دوباره کمک! با سومین کلمه کمک، صدای بابام رو شناختم. جلوی ورودی خونه حمله می‌کنند برای سرقت کیفش و وقتی مقاومت می‌کنه، به قتل می‌رسه. بیست و پنج سال گذشته و دو نفر قاتل هنوز پیدا نشده‌اند. هرچقدر بزرگ‌تر می‌شم، اون شب وحشتناک پررنگ‌تر در نظرم دیده می‌شه.»
 
  short_url/vdcjxveh.uqex8zsffu.html
bayanema.ir/vdcjxveh.uqex8zsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین