تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶
جالب است ۰
باند زمین‌خواری و جعل اسناد توسط وزارت اطلاعات شناسایی و اعضای اصلی آن در سطح کشور شناسایی و دستگیر شدند.
انهدام باند زمین خواری و جعل اسناد توسط وزارت اطلاعات
به گزارش بیان ما؛  با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج)، یکی از بزرگترین باند‌های حرفه‌ای زمین‌خواری و جعل اسناد به ارزش ۳ هزار میلیارد تومان شناسایی و مورد ضربه قرار گرفت.
در بخش دیگری از اطلاعیه وزارت اطلاعات آمده است:
«این باند با تمرکز بر مناطق مرغوب استان تهران نظیر شمیران، کن، لویزان، سعادت‌آباد، ازگل، قلهک، پونک، فشم، فیروزکوه، کهریزک و برخی پلاک‌های ثبتی در استان‌های مازندران، بوشهر، خراسان رضوی، خوزستان، البرز و ... با اقدامات متقلبانه، تعداد زیادی از قطعات اراضی مذکور را تصاحب کرده بودند.
شبکه مزبور متشکل از تعدادی از دلالان و جاعلین حوزه زمین بوده که با همکاری بعضی از بازنشستگان ثبت اسناد و یکی از دفترخانه‌های اسناد رسمی، طی یک فرآیند پیچیده، اقدام به شناسایی اراضی بلاصاحب، املاک اشخاص خارج نشین و اراضی عمومی در اقصی نقاط کشور کرده و با جعل اسناد مربوط به این اراضی به نام تعدادی از افراد فریب خورده و اخذ وکالت فروش از آن‌ها، موفق به اخذ سند رسمی برای این اراضی شدند.
با ورود سربازان گمنام امام زمان (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) به این پرونده، از انتقال مالکیت اراضی مذکور به مساحت بیش از ۲۰۰ هزار متر مربع و ارزش تقریبی ۳۰۰۰ میلیارد تومان جلوگیری و ۱۵ نفر از اعضای اصلی باند مذکور دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.»
  short_url/vdcbf8b9.rhbaspiuur.html
bayanema.ir/vdcbf8b9.rhbaspiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین