تاریخ انتشار : ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۷
جالب است ۰
وزیر کشور گفت: تلاشمان این است محدودیت‌های جدید کرونایی در کشور اعمال نشود، اما همه چیز مشروط به رفتار مردم است.
وحیدی: تلاش ‌می‌کنیم محدودیت‌های جدید کرونایی اعمال نشود / همه چیز به مردم بستگی دارد
به گزارش بیان ما؛ احمد وحیدی امروز (20 دی) در کرمانشاه در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت کرونایی کشور و اعمال محدودیت‌های جدید کرونایی گفت: متاسفانه با آمدن سویه امیکرون به کشور نگران اوج گیری دوباره کرونا هستیم. البته امیدواریم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم گرفتار موج جدیدی نشویم.

وزیر کشور تصریح کرد: تلاش ما این است که محدودیت‌های جدیدی اعمال نشود، اما همه چیز مشروط به رفتار مردم و میزان رعایت پروتکل‌های بهداشتی است.

وحیدی گفت: اگر مردم پروتکل‌ها را رعایت کرده و ماسک بزنند و نسبت به تزریق واکسن اهتمام داشته باشند، احتمال وقوع پیک ششم کاهش یافته و محدودیت جدیدی اعمال نمی‌شود.

به گزارش ایسنا، وزیر کشور در ادامه با تاکید بر لزوم آبادانی و رونق مرز‌های استان کرمانشاه گفت: برای اینکه مردم کرمانشاه از مواهب مرز منتفع شوند باید آبادانی مرز‌ها در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: علاوه بر این معیشت مرزنشینان باید مورد تاکید و توجه باشد و تمام پایانه‌های مرزی باید فعال شوند.

وحیدی با اشاره به وجود پنج مرز رسمی در استان کرمانشاه، گفت: کرمانشاه زیرساخت‌های خوبی برای تبادلات مرزی با عراق دارد و باید این زیرساخت‌ها تقویت و از آن‌ها بهره برداری شود.

وزیر کشور گفت: کرمانشاه یکی از معابر اصلی در بحث تردد زوار کربلا است و باید از این فرصت‌ها استفاده شود تا برکات مرز در زندگی مردم بیاید.

وی افزود: در این زمینه برنامه‌هایی طراحی شده که باید با قدرت دنبال شود.

وحیدی در ادامه در خصوص جداسازی بخشی از سومار استان کرمانشاه و الحاق آن به استان ایلام گفت: چنین چیزی صحیح نیست و هیچ تغییری بین مرز‌های بین استانی ایجاد نمی‌شود.

وزیر کشور در ادامه در خصوص بکارگیری نیرو‌های جوان و انقلابی در دولت سیزدهم گفت: جوانان موتور اصلی حرکت در دوران انقلاب و جنگ تحمیلی بودند و قطعا در گام دوم انقلاب هم محور خواهند بود.

وی تاکید کرد: کشور امروز باید با اتکا به همین جوانان جلو برود و یکی از اولویت‌های اصلی استانداران هم بکارگیری همین جوانان است.

وحیدی تاکید کرد: باید با بکارگیری جوانان انقلابی زمینه حرکت جهادی کشور به سمت پیشرفت و توسعه هر چه بیشتر فراهم شود.

وزیر کشور در خصوص اینکه چرا امیری مقدم پیش از انتصاب به عنوان استاندار کرمانشاه به تازگی در سمت دیگری -مدیرکل امور اتباع وزارت کشور- منصوب شده بود نیز گفت: ایشان به تازگی در یک سمت دیگر بکارگیری شدند که با توجه به اصرار مردم استان بر بومی بودن استاندار، ایشان را انتخاب کردیم.

وی افزود: البته آقای امیری مقدم از قبل هم جزو گزینه‌های تصدی استانداری کرمانشاه بودند و سوابق و تجارب ایشان از قبل لحاظ شده بود. short_url/vdcbg8b9.rhbawpiuur.html
bayanema.ir/vdcbg8b9.rhbawpiuur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین