تاریخ انتشار : ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۳
جالب است ۰
وقتی مأموران پلیس با تعقیب یک متهم فراری، وارد خانه‌ای در شهرستان بهمئی در کهگیلویه و بویراحمد شدند، به‌صورت اتفاقی پسری را دیدند که خودش را از پنکه حلق‌آویز کرده بود و او را نجات دادند.
روایتی شگفت‌انگیز از لحظه‌ای که ماموران پلیس دست از تعقیب متهم برداشتند
به گزارش بیان ما؛  این حادثه شامگاه جمعه رخ داد. آن شب مأموران پلیس شهرستان بهمئی در جریان یک دعوای خیابانی میان چند جوان در یکی از خیابان‌های شهر قرار گرفتند و راهی آنجا شدند.
به محض حضور پلیس در محل، عاملان اصلی درگیری پا به فرار گذاشتند و مأموران به تعقیب آنها پرداختند. یکی از متهمان برای فرار از دست پلیس، وارد خانه‌ای در آن حوالی شد و مأموران نیز در تعقیب او وارد حیاط خانه شدند اما همان لحظه با صحنه عجیبی مواجه شدند.
آنها از پشت پنجره دیدند که پسر جوانی در این خانه خود را با استفاده از شالی که به پنکه سقفی خانه گره زده بود، حلق آویز و اقدام به‌خودکشی کرده است. مأموران دست از تعقیب متهم فراری برداشتند و به کمک پسر جوان رفتند.
 
آنها بلافاصله شال را بریدند و پیکر پسر ۱۸ساله را پایین آوردند و وقتی دیدند که او هنوز نفس می‌کشد، وی را سوار ماشین پلیس کرده و به بیمارستان انتقال دادند. پزشکان به سرعت عملیات نجات پسر جوان را آغاز کردند و در نهایت وی از مرگ حتمی نجات یافت.
به‌گفته سرهنگ فرزین جمشیدی، فرمانده انتظامی شهرستان بهمئی، نجات پسر ۱۸ساله از خودکشی توسط مأموران پلیس، نه ‌تنها باعث خوشحالی خانواده این پسر بلکه باعث رضایت مردم شهر شد و این در حالی است که اعتماد و رضایت مردم، بزرگ‌ترین سرمایه اجتماعی پلیس است.
  short_url/vdcfy0d1.w6djxagiiw.html
bayanema.ir/vdcfy0d1.w6djxagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین