تاریخ انتشار : ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴
جالب است ۰
رزمایش محمد رسول الله(ص) در منطقه جنوب شرق با محوریت جغرافیایی و عملیاتی توسط قرارگاه قدس در استان سیستان و بلوچستان به صورت ترکیبی در دو فاز بزرگ رزمی نظامی و مردم یاری و غیرنظامی برگزار شد.
سردار پاکپور: رزمایش «محمد رسول الله(ص)» در منطقه جنوب شرق با موفقیت برگزار شد
به گزارش بیان ما ؛ سردار سرتیپ محمد پاکپور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رزمایش محمد رسول الله(ص) در منطقه جنوب شرق با محوریت جغرافیایی و عملیاتی توسط  قرارگاه قدس در استان سیستان و بلوچستان به صورت ترکیبی در دو فاز بزرگ رزمی نظامی و مردم یاری و غیرنظامی برگزار شد.
فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود: در فاز رزمی و نظامی یگان‌های گوناگون عملیاتی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه اعم از موشکی، توپخانه، پهپادی، بالگردی، زرهی، تخریب و انفجارات، نیروهای مخصوص و واحدهای تخصصی ـ رزمی قرارگاه قدس همه شرایط شبیه‌سازی شده درگیری‌ها و عملیات‌های واقعی را با موفقیت کامل اجرا کردند.

وی ادامه داد: دیدار و گفت‌وگو با سران طوایف استان، توزیع صدها قلم کالای اساسی و جهیزیه، توزیع هزاران بسته کمک معیشتی، فرهنگی و ورزشی، حضور فرماندهان در مدارس، تجمع گسترده بسیجیان استان و همچنین اجرای فعالیت‌های عمرانی و خدماتی از جمله مهمترین برنامه‌های انجام شده در بخش غیرنظامی و مردم یاری این رزمایش است.
  short_url/vdcc41qo.2bq0o8laa2.html
bayanema.ir/vdcc41qo.2bq0o8laa2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین