تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷
جالب است ۰
امام جمعه موقت تهران گفت: دولت مسئله حقوق‌های نجومی را با دقت بررسی و پیگیری کرده و اقدامات خوبی را در این راستا انجام داده است.
دولت اقدامات خوبی را درباره حقوق‌های نجومی انجام داده است
به گزارش بیان ما ؛ حجت الاسلام محمدجواد حاج‌علی اکبری گفت: اخبار خوبی از رهگیری حقوق‌های نجومی به گوش می‌رسد و این پدیده نامناسب رنج‌آور و آزاردهنده بیشتر مربوط به شرکت‌های دوزیست و خصولتی است.
به گفته خطیب موقت نماز جمعه تهران، « در این شرکت‌ها برداشت‌های ناصوابی صورت می‌گیرد که از هیچ مدیر غیرتمند و مؤمنی برنمی‌آید که ۱۵ برابر بیشتر حقوق بگیرد که این مسأله نیاز به اصلاح دارد؛ بنابراین باید این شرکت‌ها و دستگاه‌های ویژه‌خوار در طراحی جدید مورد اصلاح قرار گیرند.»
رئیس جمهور در روزهای گذشته دستور داده بود تا با تشکیل یک کارگروه قوانین واحد و عادلانه برای پرداخت حقوق تدوین شود. 
پیش از این نیز سخنگوی دولت درباره افزایش حقوق و دستمزد برای سال آینده گفته بود که دولت بنا ندارد که حقوق همه کارکنان را همسان و هم اندازه افزایش دهد.
به گفته بهادری جهرمی، «افرادی که حقوق بیشتری دریافت می‌کنند، از افزایش حقوق کمتری برخوردار خواهند بود. این افزایش باید به صورت پلکانی انجام شود، تا بتوانیم به مرحله‌ای برسیم که نظام جبران خدمات کارکنان دولت متوازن‌تر و عادلانه‌تر باشد.»

دشمن بیشتر از ما به این توافق نیاز دارد

 امام جمعه موقت تهران درباره مذاکرات ایران و ۱+۴ گفت: نباید مذاکرات فرسایشی شود. دشمن به این توافق بیشتر از ما نیاز دارد. بنابراین ما عجله‌ای نداریم چرا که باید با دقت و غیرت مذاکرات دنبال شود.
ادامه دور هشتم مذاکرات وین برای لغو تحریم‌ها از ۶ دی آغاز شد. گفت‌وگو‌ها طی روزهای گذشته با برگزاری دیدار‌های دو و چندجانبه میان هیأت‌های شرکت‌کننده در مذاکرات ادامه پیداکرده است.
حجت الاسلام حاج علی‌اکبری در نماز جمعه امروز تهران درباره مطالبی از جمله غیرت دینی، اقدامات دولت و مجلس برای بهبود معیشت مردم، لزوم اصلاح ساختار بودجه، دارابودن برنامه‌های دقیق برای همه موضوعات و همچنین لزوم حل مشکلات مردم در مناطق سیل‌زده، سخن گفت.
  short_url/vdce7e8o.jh8evi9bbj.html
bayanema.ir/vdce7e8o.jh8evi9bbj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین