تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۴
جالب است ۰
وزیر خارجه آمریکا گفت به نظر می‌رسد دولت بایدن در حال التماس برای ورود به یک توافق است.
دولت آمریکا در حال التماس به ایران است
به گزارش بیان ما؛ مایک پمپئو، وزیر خارجه سابق آمریکا در سخنانی از با انتقاد از رویکرد دولت کنونی آمریکا در مذاکرات برجام، گفت به نظر می‌رسد دولت آمریکا در حال التماس به ایران است.
مایک پمپئو وزیر خارجه سابق آمریکا در مصاحبه با فاکس نیوز با انتقاد از رویکرد دولت بایدن گفت کاخ سفید در یک دنیای توهمی زندگی می‌کند که ارتباطی با واقعیت برجام ندارد.
وزیر خارجه سابق آمریکا مدعی شد: به نظر می‌رسد دولت بایدن در حال التماس به ایران برای ورود به توافقی دیگر است که قادر نخواهد بود تا مانع خطرات مرتبط با داشتن سلاح هسته‌ای از سوی ایران شود.
او در ادامه ادعا‌های خود گفت: ما نیازمند توافقی هستیم که به واقع، مانع ایران از غنی سازی هسته‌ای به شیوه‌ای که اسرائیل و آمریکا را تهدید می‌کند، بشویم.
او در بخش دیگری از سخنانش بدون ارائه شواهد و با تلاش برای متهم کردن ایران در حمله اخیر به سفارت آمریکا در بغداد مدعی شد: ما امروز حمله شرورانه ایران را به سفارت ما در بغداد دیدیم. هرگز نمی توانم درک کنم چرا در وین با رژیمی که به دیپلماتهای ما در عراق حمله می کند و مقامهای ارشد پیشین را تهدید می کند، دور یک میز نشسته ایم.
پمپئو همچنین با تکرار ادعا‌های سابق خود در خصوص اقدام تروریستی ترامپ در حمله به سردار سلیمانی مدعی شد که سردار سلیمانی تهدیدی برای زندگی آمریکایی‌ها بود و ترامپ بهترین تصمیم را به انجام رساند.
گفتنی است بار‌ها مقامات سابق و کنونی کاخ سفید تلاش کرده اند با اتهام پراکنی علیه کشورمان، حملاتی را که علیه نیرو‌های امریکایی در منطقه به انجام می‌رسد، به ایران منتسب کنند.
  short_url/vdcgun9y.ak9tx4prra.html
bayanema.ir/vdcgun9y.ak9tx4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین