تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷
جالب است ۰
رئیسی گفت: با توجه به کاهش چشمگیر شمار مبتلایان و فوتی‌های ناشی از ویروس کرونا، لازمه حفظ و بهبود شرایط موجود، رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی است.
مسابقات ورزشی با حضور محدود تماشاگران و رعایت شیوه‌نامه‌ها برگزار شود
به گزارش بیان ما ؛ حجت‌الاسلام و المسلمین سید ابرهیم رئیسی با اشاره به موضوع درخواست برگزاری مسابقات ورزشی و برپایی نمایشگاه‌ها تاکید کرد: مسابقات ورزشی و برپایی نمایشگاه‌ها باید با رعایت دقیق و جدی شیوه‌نامه‌های بهداشتی و با حضور محدود علاقه‌مندان همراه باشد. 
رئیس‌جمهور که در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا سخن می گفت بیان کرد در این زمینه وزارتخانه‌های مسئول موظفند با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تدابیر لازم را در این زمینه به کار گیرند.
رئیس جمهور همچنین بر اهمیت رعایت اصول بهداشتی در حمل و نقل عمومی تاکید کرد.
رئیس قوه مجریه صیانت از سلامتی مردم در حمل و نقل عمومی به ویژه در مترو و هواپیما را دارای اهمیت مضاعفی دانست و  به دستگاه‌های متولی در این زمینه دستور داد برنامه ریزی ها به گونه‌ای باشد که مردم آسیب نبینند.
رئیسی ‌ضمن قدردانی از همراهی مردم و تلاش همه دست اندرکاران خصوصا بخش بهداشت و درمان گفت: حفظ و بهبود هرچه بیشتر شرایط موجود نیازمند رعایت همه شیوه‌نامه‌های بهداشتی در کنار نظارت دقیق توسط دستگاه‌های مربوطه است.
رئیس جمهور همچنین بر ضرورت اطلاع رسانی به موقع به مردم در این زمینه تاکید کرد و یادآور شد: اطلاع رسانی در زمینه مسائل مربوط به کرونا فقط از طریق سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا باید انجام شود و کسی نباید به عنوان عضو ستاد ملی و یا متخصص در رسانه ملی با طرح نظرات شخصی، موجب تشویش در جامعه شود.
  short_url/vdccspqo.2bq008laa2.html
bayanema.ir/vdccspqo.2bq008laa2.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین