تاریخ انتشار : ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵
جالب است ۰
رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: علل وقوع تصادفات این هفته مربوط به سرعت غیرمجاز و انحراف به چپ از خط وسط راه و عدم توجه به جلو از سوی رانندگان است.
توصیه پلیس راهور به رانندگان در هنگام برودت هوا/ انحراف به چپ از علل وقوع تصادفات است
به گزارش بیان ما ؛ سرهنگ شیرانی گفت: برودت و بارش برف و باران در جاده ها باعث افزایش لغزندگی جاده ها به خصوص جاده های کوهستانی خواهد شد. در این شرایط، حتما رانندگان عزیز ضمن آمادگی لازم برای سفرهای ضروری، از سالم بودن سیستم بخاری و برف پاکن ها، چراغ ها و مه شکن، می بایست برای تردد در این جاده ها نسبت همراه داشتن زنجیر چرخ اقدام کنند.
به گفته رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا، در این شرایط لازم است رانندگان مدت زمان بیشتری برای رسیدن به مقصد در نظر بگیرند و با توجه به شرایط بارندگی و لغزندگی جاده ها رعایت احتیاط بیشتر و نیز رعایت فاصله طولی بیشتر با خودرو جلویی را در دستور کار خود قرار دهند و با سرعت مطمئنه که پایین تر از سرعت درج شده بر روی تابلوهای مسیر است رانندگی  کنند.
بالاترین علل وقوع تصادفات این هفته مربوط به سرعت غیرمجاز و انحراف به چپ از خط وسط راه و عدم توجه به جلو از سوی رانندگان گزارش شده است که بر این اساس از رانندگان محترم درخواست داریم تا با رعایت مقررات رانندگی و حوصله در هنگام رانندگی را در دستور کار خود قرار دهند.
پیشتر، سرهنگ محبی گفته بود که محور چالوس از شمال به جنوب و بالعکس به دلیل ایمنی بیشتر از ساعت ۶:۳۰ صبح امروز تا اطلاع ثانوی مسدود شدند. short_url/vdcjaaeh.uqextzsffu.html
bayanema.ir/vdcjaaeh.uqextzsffu.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین