تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۸
جالب است ۰
رییس سازمان بسیج مستضعفین در ایام سالگرد واقعه خان طومان، با خانواده شهید بسیجی مدافع حرم امیرعلی محمدیان که در خان طومان به شهادت رسیده است، دیدار و گفتگو کرد.
تشکیل جبهه مقاومت مدیون مجاهدت های شهداست
به گزارش بیان ما؛  سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین در ایام سالگرد واقعه خان طومان، با خانواده شهید بسیجی مدافع حرم امیرعلی محمدیان دیدار و گفتگو کرد.
 
سردار سلیمانی در این دیدار گفت: وظیفه ما است که به خانواده شهدا سر بزنیم. اگر ایران امروز با ثبات و آرامش است، مدیون خانواده شهدا به خصوص شهدای مدافع حرم است.
 
وی افزود: تشکیل جبهه مقاومت مدیون همین شهدا است که نقش مادران در تربیت چنین فرزندانی بی بدیل است و ان شاالله به زودی پیکر این شهید به میهن بازگردد.
 
رئیس سازمان بسیج ادامه داد: زندگی این شهید به گونه ای بوده است که به قول حاج قاسم «تا کسی شهید نبود، شهید نمی شود. شرط شهید شدن، شهید بودن است. اگر امروز بوی شهید از رفتار و اخلاق کسی استشمام شد، شهادت نصیبش می شود.
 
پدر شهید امیر علی محمدیان نیز طی سخنانی در این دیدار گفت: شهید بزرگ شده محله کیانشهر بود و در بسیج و مسجد محل فعال بود و در فعالیت های فرهنگی مسجد مثل هیات و اردوی راهیان نور فعال بود. پسرم در اجرای تعزیه در محل فعال بود و همیشه در نماز جماعت حضور داشت و لایق شهادت بود.
 
وی افزود: بارها به بسیج مراجعه کرده و با گریه اصرار می‌کرد که مرا به سوریه ببرید که ما بعد از شهادت این موضوع را فهمیدیم. به هر طریق بود مادرش را راضی کرد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، پیکر مطهر این شهید هنوز به ایران باز نگشته است. این شهید 13 دی ماه به منطقه اعزام شد و در 21 دی ماه در عملیات خانطومان به شهادت رسید.
short_url/vdcfycd1.w6djjagiiw.html
bayanema.ir/vdcfycd1.w6djjagiiw.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما