تاریخ انتشار : ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۵
جالب است ۰
فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: در حوزه ارز ۴۲۰۰ تومانی افرادی که ارز را گرفته بودند و کالای ضروری را وارد نکرده بودند؛ ۵ نفر را دستگیر کردیم که مجموع ۷۵ میلیون یورو را دریافت کرده بودند.
دستگیری ۵ نفر در حوزه ارز ۴۲۰۰ تومانی که ۷۵ میلیون یورو دریافت اما کالایی وارد نکرده بودند
به گزارش بیان ما؛ سردار حسین رحیمی صبح امروز در حاشیه هفتمین طرح کاشف گفت: هفتمین طرح کاشف با رویکرد مبارزه با سارقان، مالخران و سارقان حرفه‌ای؛ برخورد با قاچاقچیان کالا و مفسدین اقتصادی به مرحله اجرا درآمده است.

رئیس پلیس پایتخت افزود: در این مرحله بر روی مسئله موبایل قاپی و کیف‌قاپی تمرکز داشتیم که امروز از قرارگاه موبایل قاپی رونمایی می‌کنیم.

وی تصریح کرد: بالغ بر یک ماه است که مرکز واکنش سریع مبارزه با موبایل قاپی آغاز به کار کرده است.

سردار رحیمی بیان کرد: در این مرحله از طرح، تمرکز ویژه‌ای را بر سرقت از منزل شروع کردیم که حاصل آن دستگیری سارقان از منازل فراوان بود.

وی اظهار کرد: در خصوص هفتمین مرحله طرح کاشف ۶۲ باند که در سرقت‌های مختلف بودند و ۳۱۷ نفر سارق و مجموع ۲۳۷۹ سرقت تا الان کشف شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: ۲۱۵ نفر از سارقان دارای سابقه‌اند همچنین ۱۴ باند سرقت باند، زورگیری، سرقت محموله و ۱۸ باند سرقت منزل منهدم شدند.

وی عنوان کرد: ۱۷ باند سرقت منازل و خودرو، ۱۰ باند جعل و کلاهبرداری و ۲۱ نفر از محکومین فراری در این طرح دستگیر شده‌اند.

سردار رحیمی اظهار کرد: در این مرحله با توقیف ۳۰ دستگاه کامیون ۱۳۵ هزار انواع و اقسام کالای قاچاق کشف شده که شامل تجهیزات پزشکی، البسه، مبلمان و لوازم آرایشی به ارزش ۷۰ میلیارد تومان بوده است.

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: در حوزه احتکار ۲ هزار تن کالای احتکار شده به ارزش ۸۰۰ میلیارد تومان کشف شده است.

وی گفت: انهدام و دستگیری افرادی که ارز ۴۲۰۰ را گرفته بودند و کالای ضروری را وارد نکرده بودند؛ ۵ نفر را دستگیر کردیم که مجموع ۷۵ میلیون یورو را دریافت کرده بودند. short_url/vdcamano.49nym15kk4.html
bayanema.ir/vdcamano.49nym15kk4.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین