تاریخ انتشار : ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲
جالب است ۰
رئیس شورای شهر تهران گفت: در ارتباط با رسیدگی به ساختمان‌های ناایمن در پایتخت، روندی که از قبل پیش رفته برای ما قابل قبول نبود.
روند پیشین رسیدگی به ساختمان‌های ناایمن قابل قبول نیست + فیلم
به گزارش بیان ما ؛ چمران گفت: در ارتباط با رسیدگی به ساختمان‌های ناایمن در پایتخت، روندی که از قبل پیش رفته برای ما قابل قبول نبود  به همین دلیل فکر کردیم و تصمیم گرفتیم از دادستانی و وزارت رفاه کمک بگیریم و جلسه‌ای تشکیل دهیم.
به گفته رئیس شورای شهر تهران،این جلسات باید با حضور شهرداری و شورای شهر باشد که مشکلات ساختمان‌های ناایمن رفع شود، تعطیلی برخی ساختمان‌های ناایمن مشکلات شغلی و درآمدی ایجاد می کند اما در صورت باز بودن هم خطرات جانی دارد. به هرحال تلاش این است که بتوانیم چنین مسائلی را حل و فصل کنیم.
پیش‌تر، پیرهادی عضو شورای شهر تهران در جلسه قبل شورا گفته بود که یکی از موضوعاتی که در تهران حائز اهمیت است وجود ۱۲۹ ساختمان بسیار پرخطر و ناایمن است که از پلاسکو خطرناک‌تر و بحران آفرین ترند. اگر امروز به این ۱۲۹ ساختمان توجه نکنیم یک حادثه و یک بحران دیگر به وقوع خواهد پیوست و نمی‌توانیم جلوی آن را بگیریم.https://cdn.yjc.news/files/fa/news/1400/10/29/15499653_826.mp4 short_url/vdcb99b9.rhba8piuur.html
bayanema.ir/vdcb99b9.rhba8piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین