تاریخ انتشار : ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵
جالب است ۰
احمد وحیدی گفت: هیئت دولت در سیل اخیر حمایت‌ها و تسهیلاتی برای کمک به مردم منطقه سیل‌زده در حدود ۶۰۰ میلیارد تومان مصوب کرده است.
تصویب ۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای کمک به مردم مناطق سیل‌زده در هیئت دولت
به گزارش بیان ما؛ احمد وحیدی در بازدید میدانی از مناطق سیل‌زده جنوب استان کرمان در جمع خبرنگاران گفت: بارندگی‌های سیل آسا در استان‌های جنوب شرقی کشور باعث سیل و سیلاب در برخی از شهرها و روستاهای این بخش از کشور شده که در اثر این بلای طبیعی حدود ۴ الی ۵ هزار نفر از هم وطنان عزیز در محاصره آب قرار گرفتند.

وزیر کشور ادامه داد: از همان ابتدا با استانداران، کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان در ارتباط و در جریان روند امداد‌رسانی بوده‌ام.

وی بیان کرد: با حضور در استان‌های سیل زده به دنبال تقویت روند امداد رسانی و بسیج امکانات استانی و بین استانی برای حمایت از هم وطنان سیل‌زده هستیم.

این مقام مسئول تأکید کرد: با همه دستگاه‌های مربوطه از جمله نیروی سپاه، ارتش، کمیته امداد و سایر دستگاه‌ها هماهنگی‌های لازم برای حمایت از سیل‌زدگان انجام شده است.

وحیدی خاطر نشان کرد: هیئت دولت در سیل اخیر حمایت‌ها و تسهیلاتی برای کمک به مردم منطقه سیل‌زده در حدود ۶۰۰ میلیارد تومان مصوب کرده و در این دور هم ارزیابی‌های دقیقی از میزان خسارات صورت خواهد گرفت و تصمیمات مقتضی اتخاذ می‌شود. short_url/vdcbw9b9.rhba5piuur.html
bayanema.ir/vdcbw9b9.rhba5piuur.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین