تاریخ انتشار : ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۲
جالب است ۰
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران از توقیف ۱۸ دستگاه خودروی تقویت شده در بزرگراه همدانی خبر داد که اقدام به دور دور و تولید صدای ناهنجار می‌کردند.
ماجرای توقیف ۱۸ خودرو در یک بزرگراه تهران
به گزارش بیان ما؛  سرهنگ "علی همه خانی" ضمن بیان این خبر گفت: شب گذشته ۱۸ دستگاه خودرویی که اقدام به تقویت سیستم موتور، دستکاری در ارتفاع، صدای ناهنجار، دستکاری در اگزوز، نصب شیشه دودی کرده و در بزرگراه همدانی محدوده پژوهش اقدام به دور دور می‌کردند، توسط تیم‌های پلیس بزرگراه در طرح مهار پلیس راهور متوقف و به پارکینگ منتقل شدند.
وی افزود: یکی از پرخطرترین اقداماتی که تعدادی انگشت شمار از رانندگان وسایل نقلیه ممکن است انجام دهند دستکاری در وضعیت ظاهری وسایل نقلیه و یا تقویت موتور خودرو می‌باشد.
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: دستکاری و خارج کردن وسیله نقلیه از استاندارد کارخانه مصداق بارز تغییر وضعیت خودرو محسوب می‌گردد که برابر قانون خودرو توقیف می‌شود که شب گذشته این ۱۸ خودرو که بزرگراه همدانی اقدام به دور دور و تولید صدای ناهنجار وایجاد اختلال در نظم عبورو مرور و به خطر افتادن امنیت و جان شهروندان می‌کردند توقیف و به پارکینگ منتقل شدند.
  short_url/vdcfy1d1.w6djmagiiw.html
bayanema.ir/vdcfy1d1.w6djmagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین