تاریخ انتشار : ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۲
جالب است ۰
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به رویه شبهه‌آلود دریافت سود بانکی گفت: دریافت سودهای غیرمشروع و یا جریمه‌های دیرکرد که بعضاً نامشروع است از شبکه بانکی حذف شود و تمام کارهای بانکی در چهارچوب شرع انجام گیرد.
آیت‌الله علوی‌گرگانی: دریافت سودهای غیر‌مشروع و جریمه‌های دیرکرد از شبکه بانکی حذف شود
به گزارش بیان ما؛ آیت الله علوی گرگانی در دیدار با صالح‌آبادی رئیس‌کل بانک مرکزی که امروز  در دفتر معظم‌له انجام گرفت با قرائت آیه شریفه‌ای از قرآن اظهار داشت: امیدواریم که با روی کار آمدن ایشان کاستیهایی که در گذشته در بانک مرکزی دیده می‌شد برطرف شود.
مرجع تقلید شیعیان با اشاره به رویه شبهه‌آلود دریافت سود بانکی افزود: باید تلاش کنید که دریافت سودهای غیرمشروع و یا جریمه‌های دیرکرد که بعضاً نامشروع است از شبکه بانکی حذف شود و تمام کارهای بانکی در چهارچوب شرع انجام گیرد، نظارت بر رویه بانکها و عملکرد بانکها باید تقویت شود.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه در ادامه با اشاره به نقش و اهمیت اقتصاد در معیشت مردم بر ایجاد ثبات در بازار ارز و قیمت کالا بیان کرد: مردم در اضطراب و ناراحتی به‌سر می‌برند و از نوسانات قیمتی در بازار گلایه‌مند هستند لذا باید تلاش کنید که ارز و قیمتها در بازار به ثبات کافی برسد و از این نابسامانیها عبور کنیم.
در ابتدای جلسه آقای صالح‌آبادی با اشاره به تهدیدها و تحریمهای ظالمانه به اقدامات خود در بانک و تلاش برای احیای بانکداری اسلامی اشاره کرد و گزارشی را از اقدامات و برنامه‌های خود ارائه کرد.
  short_url/vdccpxqo.2bqp08laa2.html
bayanema.ir/vdccpxqo.2bqp08laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین