تاریخ انتشار : ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۸
جالب است ۰
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق مسلح منزل حین سرقت در ولنجک خبر داد.
درگیری مسلحانه سارق منزل با مأموران کلانتری در ولنجک+ جزییات
به گزارش بیان  ما؛ رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق مسلح منزل در ولنجک خبر داد.
سرهنگ جلیل موقوفه ای رئیس پلیس پیشگیری پایتخت در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: تیم عملیات کلانتری ۱۶۳ ولنجک در حین گشت زنی جهت پیشگیری در سطح حوزه استحفاظی از وجود دو نفر سارق در منزلی مطلع شده و جهت بررسی بیشتر به آدرس اعلامی مراجعه و مشاهده می‌کنند فردی با یک دستگاه خودرو در حال زاغ زنی منزل بوده و درب منزل روبرویی آن باز است.
وی افزود: عملیات کلانتری ۱۶۳ ولنجک ابتدا شماره پلاک خودرو را استعلام کرده که مشخص می‌شود پلاک متعلق به خودروی دیگری است و جهت بررسی بیشتر به خودرو نزدیک شده که راننده خودرو که از خودرو پیاده و درحال تماشای منزل روبرویی بود با رویت مامورین با سلاح کلت کمری اقدام به تیراندازی به سمت مامورین کرده و به صورت پیاده متواری می‌شود.
وی افزود: مامورین در تعقیب و گریز و تیر اندازی هوایی متهم را در حالی که به سمت مامورین در حال تیراندازی بوده زمینگیر و دستگیر کرده و در بازرسی بدنی یک قبضه سلاح کلت کمری و ۱۲ تیر جنگی کشف می کنند؛ همچنین در بررسی خودرو مشخص می‌شود مدتی پیش از محله نازی آباد سرقت شده است و از داخل خودرو تعدادی آلات و ادوات سرقت از جمله تعدادی پیچ گوشتی،دو عدد انبر قفلی، دو عدد دیلم و دستکش و انواع چسب و... کشف می‌شود.
سرهنگ موقوفه ای با بیان اینکه متهم به همراه همدستانش اقدام به سرقت منزل می‌کردند افزود: در بررسی بعمل آمده مشخص شد متهم دارای ۵ فقره سابقه سرقت و تحمل حبس در زندان است.
 وی با بیان اینکه تا کنون ۳ نفر از شکات شناسایی شده و تحقیقات بیشتر جهت کشف جرائم و دستگیری همدستان در دستور کار پلیس قرار دارد خاطرنشان کرد : پرونده متهم جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
  short_url/vdcftxd1.w6dteagiiw.html
bayanema.ir/vdcftxd1.w6dteagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین