تاریخ انتشار : ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۱
جالب است ۰
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۱۰۳ کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح در شهرستان "سراوان" خبر داد.
کشف یک تن و ۱۰۳کیلوگرم مواد افیونی در عملیات مسلحانه تکاوران پلیس سراوان/ قاچاقچیان به کوه گریختند
به گزارش بیان ما؛ فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 103 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه تکاوران پلیس استان با قاچاقچیان مسلح در شهرستان "سراوان" خبر داد.
سردار"احمد طاهری"‌ در تشریح این خبر اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی خود به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می داد اعضای یک باند مسلح قصد انتقال محموله بزرگ مواد مخدر از شهرستان "سراوان" به نقاط مرکزی کشور را دارند.
وی افزود: در این رابطه شب گذشته جان‌برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان مذکور با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم عملیاتی به رصد و کنترل مسیر تردد قاچاقچیان پرداختند و سرانجام اعضای این باند مسلح را که با 3 دستگاه پژو405 و یک دستگاه وانت تویوتا در حال جابه‌جایی محموله مواد مخدر، در حوالی یکی از روستاهای بخش جالق سراوان بودند شناسایی کردند و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده مأموران انتظامی بدون توجه به اخطارهای صادره، به‌سمت آنها تیراندازی کردند و با سرعت به یک جاده فرعی تغییر مسیر دادند که پس از طی مسافتی بر اثر آتش پرحجم تکاوران پلیس عرصه را بر خود تنگ دیده با رها کردن خودروهای حامل مواد به ارتفاعات منطقه متواری شدند.
سردار طاهری بیان داشت: تکاوران پلیس در این عملیات مقتدرانه یک نفر از سوداگران مرگ را دستگیر کردند و در بازرسی از خودروهای توقیفی از قاچاقچیان یک تن و 103 کیلو مواد افیونی را  شامل 972 کیلو و 600 گرم تریاک و 130 کیلو و 400 گرم حشیش را به‌همراه 2 دستگاه بی‌سیم دستی کشف کردند.
وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای متواری این باند، خاطرنشان کرد: مأموران نیروی انتظامی استان در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق مواد افیونی حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با این پدیده شوم و خانمان‌سوز از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
  short_url/vdcdkx0n.yt0ks6a22y.html
bayanema.ir/vdcdkx0n.yt0ks6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین