تاریخ انتشار : ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴
جالب است ۰
فوتبال بانوان جام ملت‌های آسیا؛

ایراندوست: بازنده بزرگ بودیم/هدف ما صعود است

سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان گفت: ما باختیم اما بازنده بزرگی بودیم.
ایراندوست: بازنده بزرگ بودیم/هدف ما صعود است
به گزارش بیان ما؛  مریم ایراندوست پس از شکست ۷ بر صفر تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان مقابل چین در جام ملتهای آسیا، عنوان کرد: به بازیکنانم افتخار می‌کنم که تا دقیقه آخر تلاش کردند و ناامید نشدند. فکر می کنم اگرچه بازنده بودیم اما یک بازنده بزرگ بودیم. 
وی افزود: در فوتبال طبیعی است. در جام‌جهانی مردان هم دیدیم که تیم های بزرگ ۷ گل دریافت کردند، این چیزی از ارزش‌های تیم کم نمی‌کند. مطمئن هستم تیم ایران با تیم‌های بزرگ رقابت می کند و قطعاً از این بازی درس بزرگی می‌گیریم. 
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در ادامه در پاسخ به این سوال که هنوز شانس صعود وجود دارد چگونه بچه های خود را برای دیدار بعد از نظر روحی آماده می‌کنید، خاطرنشان کرد: بعد از این که سوت پایان بازی زده شد دیدید من بچه ها را جمع کردم، همان لحظه این بازی برای ما تمام شد قطعاً الان بچه های ما شرایط بهتری خواهند داشت. با دو جلسه تمرینی که داریم به بازی با چین تایپه فکر می کنیم، چون هدف ما برای این تورنمنت صعود است.
ایراندوست همچنین درباره ۲ نیمه متفاوت در بازی با چین، عنوان کرد: من به این موضوع اشاره نکردم و نخواستم بهانه باشد اما شرجی بودن هوا و شرایطی که بچه ها در زمین داشتند هر لحظه که می گذشت، شرایط برای بچه‌های ما سخت‌تر می‌شد. این خستگی و فشار بچه ها را تحت تاثیر قرار داد. من ۴۵ دقیقه اول را همان چیزی که می‌خواستم بود، همان توانایی که از بچه ها سراغ داشتم اما ۴۵ دقیقه دوم کمی شرایط برای ما سخت شد.
ایراندوست درباره تغییرات در نیمه دوم و اینکه نگین زندی نیمه دوم از بازی بیرون رفت، گفت: می‌دانستیم نیمه دوم شرایط برای بچه ها سخت تر می شود به همین دلیل نیمه دوم دو بازیکن دیگر را که دونده بودند وارد زمین کردیم، می‌خواستیم فشار را روی بچه ها کمتر کنیم. فکر می کنم نگین چیزهایی که از او خواسته بودیم اجرا کرد. همین که هدف دیگر ما این بود استراحتی را بدهیم تا او را برای بازی سوم حفظ کنیم.
  short_url/vdcjy8eh.uqeixzsffu.html
bayanema.ir/vdcjy8eh.uqeixzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین