تاریخ انتشار : ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۴
جالب است ۰
سنگربان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: قرارداد من با باشگاه دیگر خاتمه یافته و من هم پرونده را در فیفا دنبال می‌کنم.
رادوشوویچ: قراردادم با پرسپولیس خاتمه یافته؛ پرونده‌ام را در فیفا پی‌گیری می‌کنم/ نمی‌خواستند یک کروات دروازه‌بان اول تیم باشد!
به گزارش بیان ما؛  بوژیدار رادوشوویچ؛ سنگربان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس پیرامون جدایی‌اش از این باشگاه اظهار داشت: فکر نمی‌کردم از پرسپولیس جدا شوم، ۶ سال در این تیم بودم و باورم نمی‌شود که جدا شدم. باید صداقت داشت که من حمایت‌های لازم را نداشتم و نمی‌خواستند دروازه‌بان اول باشم؛ همیشه از لحاظ روحی و روانی تحت فشار بودم ولی حرفه‌ای بودم و برایم مهم نبود در پرسپولیس بازی کنم یا نیمکت‌نشین شوم. 
وی در ادامه بیان داشت: از دست کسی ناراحت نیستم. پرسپولیس همیشه در قلب من جای دارد و فراموشش نمی‌کنم. قرارداد من با باشگاه دیگر خاتمه یافته و من هم پرونده را در فیفا دنبال می‌کنم. من خیلی تذکر دادم ولی مدیران پرسپولیس گوش نکردند، دیگر قصدی برای بازگشت نداشتم. مشکلاتم حل نشد و سیدمجید صدری هم نتوانست پولم را پرداخت کند.
سنگربان کروات عنوان داشت: سوابق من در پرسپولیس نشان می‌دهد که  بارها در دریافت دستمزدم مشکل داشتم. جعفر سمیعی هم می‌خواست کمک کند تا این مشکلات حل شود اما قول‌هایی داده شد که عملی نشد. ا حضور صدری مشکلات حل نشد که هیچ، ادامه‌دار هم بود. هیچ احترامی به من نگذاشتند و صدری به من حمله کرد. صدری عملا به من گفت که همه چیز تمام شد. نمی‌خواستم کسی با اسمم بازی کند، ناراحت و غمگینم که از پرسپولیس جدا شدم. لحظات زیبایی در ایران داشتم و همه چیز در اینجا خوب بود.
او هم‌چنین تصریح داشت: پرسپولیس به تعهدات خود عمل نکرد و مدیران این تیم فقط به دنبال این بودند سر من را کلاه بگذارند. آن‌ها گفتند که ۳ هفته دیگر پولت را می‌دهیم، اما چیزی به من ندادند. صدری ۳ بار به من گفت که من آماده‌ام پولت را بدهم، اما او باز هم من را پیچاند و گفت منابع پول را دریافت نکردیم. نمی‌توانستم با این وضعیت ادامه دهم و کمتر از بازیکنان پرسپولیس دریافتی داشته باشم. کسی با من وارد تماس نشد و حتی نتوانستند یک درصد از مشکلاتمان را حل کنند.
رادوشوویچ تأکید داشت: دیگر نمی‌توانستم فریب بخورم و مجبور بودم از قرمز‌ها جدا شوم. مدیران پرسپولیس قصد داشتند پاسپورت من را گروکشی کنند. گل محمدی هم به زودی تیم را به دلیل مشکلات فراوان ترک خواهد کرد. دغدغه مدیران پرسپولیس این بود که برای آژانس املاکی که خانه‌ام در اختیار آنهاست، دردسر درست کنند درحالی که باید مطالبات من را بدهند.
وی در پایان گفت: در رسانه‌ها با مبلغ قراردادم بازی کردند. مشکلی برای ماندن در پرسپولیس نداشتم، اما واقعا من را اذیت کردند. قرارداد من بسیار کمتر از بازیکنان دیگر بود. پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته است و ممکن مشکلاتش بیشتر از قبل شود. ناراحتم از اینکه دیگر نمی‌توانم هم‌بازی‌هایم را در پرسپولیس ببینم. اگر حرفه‌ای بخواهم صحبت کنم، بازیکنان هیچ تقصیری دارند و هر چه هست مدیران در آن نقش دارند. مدیران پرسپولیس حتی ۵ درصد از قراردادهایمان را پرداخت نکردند. قرارداد من به صورت رسمی بود و این باشگاه است که به تعداتش عمل نکرده.
  short_url/vdce7x8o.jh8nvi9bbj.html
bayanema.ir/vdce7x8o.jh8nvi9bbj.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین