تاریخ انتشار : ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۹
جالب است ۰
رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت: سازمان صداوسیما کاسه گدایی به سرخابی‌ها داده و این باشگاه‌ها طی سال‌های اخیر حیاط‌خلوت دولت‌ها بوده‌اند.
صداوسیما کاسه گدایی دست سرخابی‌ها داده/ استقلال و پرسپولیس حیاط‌خلوت دولت‌ها بوده‌اند
به گزارش بیان ما؛ حسین قربان‌زاده، رئیس سازمان خصوصی‌سازی در جلسه با پیشکسوتان و مدیران باشگاه استقلال اظهار داشت: اتفاقی که قرار است بیفتد، این است که فرایند مدیریت این دو باشگاه با واگذاری آغاز می‌شود. از این اتفاق هم هوادار و هم باشگاه سود خواهند برد.کاملا قاطع می‌گویم که ۱۵ اسفند این اتفاق شروع می‌شود. متاسفانه این دو باشگاه حیاط خلوت دولت‌ها در سالیان گذشته بودند.
وی در ادامه بیان داشت: هفته گذشته برای اولین بار صورت‌های مالی دو باشگاه مشخص شد و آن جا معلوم شد که چه بر سر این دو باشگاه آمده. عقد قرارداد و لغو قرارداد اسپانسرها باعث شده که پرونده‌های قضایی برای این باشگاه ها تشکیل شود.
او با اشاره به بدهی‌های خارجی باشگاه استقلال عنوان داشت: یک میلیون و ۳۵۹ هزار دلار برای استراماچونی، ۵۷۸ هزار دلار برای میلیچ، ۱۱۳ هزار دلار برای پادووانی و به همین میزان برای یک خارجی دیگر حسابرسی شده. وقتی ناظر باشگاه و سهام‌دارش هوادار باشد، دیگر خبری از این مدل قراردادها نیست.
رئیس سازمان خصوصی‌سازی تصریح داشت: جالب است برخی کارهای مالی در این باشگاه که مربوط به ۲۰ سال پیش است ثبت نشده! الان ۳۵۰ میلیارد تومان مشارکت در افزایش سرمایه اتفاق می‌افتد. ما شرکتی نداریم که این قدر افزایش سرمایه داشته باشد. باعث خجالت است درآمد استوری یک صفحه لوازم آرایشی در فضای مجازی از در آمد یک باشگاه بیشتر است. قربان‌زاده تاکید داشت: متاسفانه کاسه گدایی را سازمان صدا و سیما به دو باشگاه داده. اگر حق این باشگاه‌ها را می دادند آجورلو و درویش به این شرایط نمی افتادند.
رئیس سازمان خصوصی سازی ابراز داشت:  سرمایه ثبتی استقلال ۷۱۹ میلیارد و پرسپولیس ۷۰۱ میلیارد تومان است. در ۵۰ درصد این رقم قرار است مردم مشارکت کنند. سقفی هم بین ۱۸۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان است، هر کسی هم بخواهد میتواند از ۱۵ اسفند سهام بخرد. short_url/vdcd5z0n.yt0jz6a22y.html
bayanema.ir/vdcd5z0n.yt0jz6a22y.html
مطالب مرتبط
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین