تاریخ انتشار : ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸
جالب است ۰
مدیرکل روابط عمومی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: پرواز فوق‌العاده هما برای انتقال ایرانیانی که خود را از اوکراین به رومانی رسانده اند، روز آینده به رومانی انجام خواهد شد.
پرواز فوق‌العاده هما به رومانی برای انتقال هموطنان مقیم اوکراین
به گزارش بیان ما؛   به نقل از روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران حسین جهانی اعلام کرد: با توجه به اینکه بسیاری از دانشجویان ایرانی‌ و سایر هموطنان مقیم اوکراین، خود را به کشور رومانی رسانده‌اند، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به عنوان ناوگان حامل پرچم و در راستای مسئولیت اجتماعی خود، آمادگی خود را برای انجام پرواز فوق‌العاده جهت انتقال این افراد اعلام کرد.
جهانی در ادامه افزود: پس از هماهنگی‌های لازم سازمان هواپیمایی کشوری با سازمان هواپیمایی کشوری رومانی و اخذ مجوزهای لازم، برای انجام پرواز فوق‌العاده برنامه‌ریزی لازم صورت گرفت.
وی به چگونگی انجام این پرواز اشاره کرد و گفت: این پرواز در روز شنبه ۱۴ اسفندماه سال جاری با شماره پرواز ۵۳۹۲ در ساعت ۲۳ و ۱۰ دقیقه از فرودگاه امام خمینی(ره) پرواز و در ساعت ۰۱ و ۲۰ دقیقه (به وقت محلی) در فرودگاه بخارست به زمین خواهد نشست.
این پرواز بعد از سوار کردن مسافران حاضر در فرودگاه بخارست با شماره پرواز ۵۳۹۳ این فرودگاه را در ساعت 3 (به وقت محلی) ترک و در ساعت ۰۷ و ۵۰ دقیقه (به وقت محلی) در فرودگاه امام (ره) به زمین خواهد نشست.
مدیرکل روابط‌عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: اولین گروه دانشجویان در روز دهم اسفند‌ماه سال جاری با پرواز از فرودگاه ورشو به میهن انتقال یافتند و همکاران پر تلاش ما آمادگی پروازهای بعدی را نیز دارند.
  short_url/vdcj8xeh.uqeoazsffu.html
bayanema.ir/vdcj8xeh.uqeoazsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین